Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szeretünk lopni?

Miért szeretünk lopni?

Figyelt kérdés

Arra keresném a kérdést miért szeretjük letölteni a gammákat?.Akkor azt mondom oké ha már régi játék és nem kapni a boltokban.De ha kijön egy új játék és vki leszedi én azt annyira nem értem. Az nem kibúvó h nincs pénzem..Ha nincs pénzem nem veszek BMW-t és nem is kötöm el a szomszédét.Ez ugyan az.Vkik nagyon sok időt és pénzt áldoztak te meg két gomb nyomásra leszeded..Én nem töltök le játékokat ha kell vmi meg veszem.Nem nem vagyok gazgag amikor kijött a WoW kiegje a WOTLK akkor arra 3hónapig spóroltam.

Különben is ha új játékot tölt le az ember akkor ahoz valszeg van megfelelő configja..ami manapság nem kis pénz..ha azt meg tudja venni a játékokat is megtudná.

Arról nem is beszélve h tök jól néz ki a polcon a sok játék egymás mellet szépen eredeti netalántán gyüjtői változatban.

Az nem ugrik be senkinek h a kedvelt PC gameres társadalmától lop? Vajon miért nem készül mostanság annyi gamma pc-re mint konzolra? Mert sokan letöltik és a fejlesztő nem akar bele pénzt áldozni ha úgy is leszedi a kedves felhasználó.Milyen jó lenne SoulCalibur-ozni v Tekken-ezni pc-n?.Jó persze ezekre licence van a software-konzol cég között..de ez csak egy példa volt.


Tehát miért szeretünk lopni?


2009. aug. 12. 21:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

-Különben is ha új játékot tölt le az ember akkor ahoz valszeg van megfelelő configja..ami manapság nem kis pénz..ha azt meg tudja venni a játékokat is megtudná. -


Na ez egy nagy hülyeség mert lehet arra a gépre évekig spórolt....


-Arról nem is beszélve h tök jól néz ki a polcon a sok játék egymás mellet szépen eredeti netalántán gyüjtői változatban.-


Ja télleg csak nem annyi pénzért.


Na szóval kérdésedre válaszolva:

Például amikor kijött a Half Life 2 asszem volt vagy 12000 Forint ez nevetségesen sok egy ilyen játékért.Jó, hogy akinek van esze és megtudja szerezni máshonnan az meg is szerzi...


Azt meg nem kéne lopásnak nevezni ha letölt valamit az ember.


B.

2009. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés, azért nem kötöm el a szomszéd BMW-jét, mert következménye van. Ha a következmény már nem érdekel, akkor ellopom, lásd menekülő bűnözők. Ellenben a letöltésnek nincs következménye, nincs visszatartó erő, miért ne töltenénk le.

Majd ha idősebb leszel, akkor megtanulod, hogy szép dolog a becsület, csak az életben nem visz előre. Lásd 3 hónapig spórolsz egy játékra, és mi hasznod belőle? Ha valaki letölti addig is játszik vele, több pénze marad, és ha akarja még mindíg megveheti eredetibe, te meg csak a nyáld csorgatod addig. Egyedeül annyi hasznod van, hoyg az elveidhez hű vagy, de az rajtad kívül senkit nem érdekel...

2009. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
hát csak én véleményem még régen meg akartam venni a wowot 2.4.3 korában de nézelődtema neten és rátaláltam a tauri.hu ra ott volt részletes leírás honnét töltsem le... gondoltam minek vegyem meg. De már eredetin vok untam hogy egyfolytába tele a szerver
2009. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

kedves első kommentelő:


Azt meg nem kéne lopásnak nevezni ha letölt valamit az ember.


eszmei értékről hallotál? esetleg értékről ami nem fizikai?pl egy könyv..azt sem tudod megfogni csak a boritóját és a lapjait a tartalmát nem..CD-rajta lévő adat..


neked h esne h csinálsz vmit bármit..a hátsó kertben össze dobsz egy jó motort és elcsórják?..ugyan az.vkik ezzel akár éveket is dolgoztak.


nem büntetik? de hogy nem. ha kirabolnak v megölik egyik rokonod kimennek hozzád a zsaruk meglátják a sok másolt játékot mert hát mért ne látnák meg egyből megbüntetnek nem kis összegre.

2009. aug. 12. 21:46
 5/26 A kérdező kommentje:
2. kommentelő..azért vagy becsületes mert félsz a következményektől? milyen ember vagy te?!..
2009. aug. 12. 21:47
 6/26 A kérdező kommentje:

3. kommentelő


azzal a wow-al te napokig hetekig évekig (ha függő vagy:D) jáccol és jól érzed magad..miközben semmit nem tettél érte.a blizz összedobta neked a játékot és mivel hálálod meg? el lopod..

2009. aug. 12. 21:48
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

ez akora hülyeség azt irod egy gombnyomásra megszerezni egy játékot csak kérdezem hogy akkor mi a francnak oszák meg ?

meg a másik dolog az hogy nem osztanák meg például egy játékot ha annak már nem lett volna bevétele ugyhogy eről enyit és ez nem lopás és áskép megse lehetne szerezni ha nem lenne az oldalon letöltési lehetőség ugynevezett linkek stb nem lehetne a szerverekhez hozzáférni ftp adatokra gondolok ugyhogy ezek szándékosan vannak közzé téve a neten ezek nem kerülnek oda maguktól meg ha anyira nagy büntény lenne hogy lopás akkor mindenkit sorra büntetnének meg aki hozzá ért a neten az adatokhoz pl letöltesz egy xp t én már sokszor megtettem még se jött a rendörség stb

2009. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs csúcs gépem, 2 éve vettem, akkor is inkább középkategória volt.

letöltöttem a crysist, mert istenítették, gondoltam kipróbálom.

játszottam vele pár órát, majd töröltem le a p*csába, mert nekem nem jött be.

ezért kellett volna kiadnom több, mint 10 ezer forintot?

vagy ez van a filmekkel is. azért adjak ki 2-3ezret egy filmért, amit nem is tudok, hogy jó-e? egyre több film van, amit 10-15perc után kinyomok, vagy elalszom. ha végig is nézem, nem biztos, hogy megnézem ismét, mert annyira nem jó. sajnos ma már nem sok film van,a mit érdemes többször megnézni.

zene: itt is fizessek ezer ft-ket egy albumért, amin a 20ból talán 10track ami jó, és 5 amit tényleg jó...

Te megvennél a használt piacon egy lcd tv-t, amit nem tudsz kipróbálni, de a 20 éves, napbarnított vadmagyar gyerek azt mondja, hogy jó, és új?

tanuló vagyok, 2tesómmal, és anyámmal élek, és 4 emberre 100ezer ft nem sok 1 hónapra, sőt kevés.

akkor miből kellene megvenni a túlárazott játékot?

egyébként nem játszok, éppen photoshoppot tanulok. gondolom anyám fizetéséből meg is kellene tudnom venni a több százezres programot is, nem?

2009. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg a rendőrségnek a te másolt játékaid a gépen lesz a legfontosabb egy gyilkossági ügynél...

én üzletszerű csalásért jelentettem fel valakit, úgy, h másik 5 feljelentést is tettek ellene.

mégis szartak bele.

akkor szerinted majd csinálják maguknak a munkát?

egyébként ha fogalmak, akkor GAZDASÁGI VÁLSÁG, MUNKANÉLKÜLISÉG. ezekről hallottál már?

2009. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Miért vegyem meg ha nem is teccik?


erre ott vannak a demok pont ez miadt adták ki.


mi az a baromság h a fejlesztők teszik közé?! te sem értesz hozzá mi..meg veszi az x megosztó v ott dolgozik a szálitásnál stb lenyúl egyet véletlen pont ért a dolgokhoz "feltöri" és dobja is torrentre..vki le szedi és Ő is tovább seedeli.


nekem sincs csúcs gépem mert nem tehetem meg.Tanuló vagyok.

2009. aug. 12. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!