Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire jó az ha valaki levelezőp...

Mire jó az ha valaki levelezőprogramot használ?

Figyelt kérdés

Miért nem elég belépni a böngészővel gmail-be vagy hotmail-be stb. ? Minek hozzál pl. thunderbird ?

Nem értem mi a jó ebben? De köszi a magyarázatokat!


2012. okt. 31. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell külön belépegetni csak megnyitni a levelezőt és a többit az csinálja helyetted...
2012. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Például az a jó benne, hogy több fiókot is tud kezelni, így nem kell a böngészőben oldalról-oldalra vándorolnom, hanem egy helyen meg tudom nézni az összes levelem.
2012. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azonnal látod, ha jön egy email.
2012. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a UPC és hotmail leveleim azzal nézem. Csak megnyitom a klienst, lehúzza a leveleket, amiket gyorsan és kényelmesen át tudok nézni, tudok rá válaszolni stb. A gmail-z szinte csak a telómon használgatom, külön csak ritkán megyek fel az oldalra. Szerintem egy levelező kliens, gyors, kényelmes, tiszta és több fiókot is kezelhetsz vele.
2012. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2012. okt. 31. 17:44
 6/7 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem is van több email címem, de átirányítottam mindet a gmail címemre és akkor egy helyen vannak így.

Win7-hez pedig van egy "gmail counter gadget" nevű kiegészítő, ami csekkolja ha jött levél.

2012. okt. 31. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Az e-mail, mint "találmány" nem web-es felületre lett kitalálva, nem is oda való (veszélyes lehet). Csak a reklám felület aktívan tartása miatt nem mondják a fiókszolgáltatók, hogy használj levelező programot.
2012. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!