Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki használ portable programot?

Ki használ portable programot?

Figyelt kérdés

Lenne ahoz pár kérdésem:Hogyan tudok ahhoz még több portable programot hozzá adni?Vagy azt csak telepítéskor lehet.Mert amikor telepítettem csak csak 1 progit tetem rá teszt ként.

ezt használhatom pedriven,és honnét tudom,hogy ráférne e mert ha ráteszek több programot akkor nől annak a programnak a helye.vagy,hogy működik ez remélem tudtok segíteni de fölleg az 1. kérdésemre szeretnék főleg választ



2012. okt. 17. 18:16
 1/6 belapus ***** válasza:
84%

A hordozható (portable) programnak éppen az a előnye, hogy nem kell telepíteni.Tömörített formában töltöd le, és ezután kicsomagolod oda, ahova akarod ( HDD, pendrive ).Sőt a kitömörített mappát bárhova át is helyezheted.

Egy pendrive-ra annyi programot vagy bármi mást tehetsz, amennyi annak a tároló kapacitása.Ha nincs rajta több hely, úgyis kapni fogsz egy üzenetet.

Olvasd el az első néhány fejezetet:


[link]

2012. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia sokat segíttettél de lenne még 1.kérdésem

1.Amikor feltelepítettem a programot akkor a telepítésnél kiadott egy program listát és ha meg szeretném változtatni hozzá szeretnék adni valamit(több programot ami a listához addot. vagy le kell törölnöm a programot mert az eltávoliás listába van.vagy akkor az lesz a végső megoldás,hogy újra telepitem és válaszak ki annyi progit amenyit szeretnék,vagy ahogy most fel van telepitve ahoz hozzá tudnék adni?

2012. okt. 17. 20:26
 3/6 belapus ***** válasza:

Nem tudom, jól értem-e?Egy program telepítésekor fölajánlja, hogy valamilyen toolbar-t vagy egy másik programot is telepíts?Ha igen, azt javaslom, azok elől vedd ki a pipát.

Hordozható program eltávolítása annyiból áll, hogy a mappáját törlöd.

2012. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem felajánlotta azt hiszem az avg tolbart azt elutasitotam programokat amiket rá szeretnék telepiteni,de csakegyet tettem rá azthidtem lesz rá lehetöségem +progrmaot rá tenni aból a listából ,de nem látok rá lehetöséget akkor szerinted ujra kell telepítenem?
2012. okt. 17. 21:36
 5/6 belapus ***** válasza:
Akkor valószínűleg az újboli telepítés segít.
2012. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha rájöttem megtaláltam azt az opciot nem kkelt ujra telepítenem kösz a segitséget
2012. okt. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!