Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hova jobb ráírni:a DVD-re...

Hova jobb ráírni:a DVD-re vagy a tokjára, hogy mit tartalmaz?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A lemezre, ugyis össze vissza pakolod majd a tokokban.
2012. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:

A lemezre, de ha lehet ne alkoholos filccel, mert az oldhatja a visszaverő réteget, hanem van direkt CD/DVD filc. (Nem, az NEM alkoholos.)

Vagy veszel nyomtatható lemezt és rányomtatod. Vagy Lightscribe lemezt és bele lézer gravírozod ;)

2012. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Gondoltam is,hogy nem kéne alkoholos filcel ráírni csak azt nem tudtam ,hogy miért. Úgyhogy mégegyszer KÖSZ!!!
2012. szept. 27. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindig vékony alkoholos filccel írom rá, sőt volt amiről lemostam alkoholos vattával a ráírást, és kutya baja annak is! A több mint 10 éves 8X-osan írható philips cd-re írt win98se-m is hibátlan (nemrég olvastam be iso-ba).

Ha ugyanannyi a specku dvdreíró, mint a filc, akkor még okés, de ha egy Fttal is többe kerül, akkor van sejtésem róla, hogy ki indította el ezt a parát...

2012. szept. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdésre meg lemaradt a válasz :-)

A DVD-re inkább csak egy számot írj, és katalogizáld pl. "where is it" nevű progival (abban lehet keresni is, és nem kell átnézni ezernyi lemezt, meg tokot stb.), mert sokszor úgysem fér rá a lemezre a sok írás (pl. mp3-aknál), a tok meg cserélődhet, manapság meg inkább hengerben érdemes lemezt venni, mert fölösleges az a halom műanyag tok.

2012. szept. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!