Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program amivel...

Létezik olyan program amivel egy ip cím alapján be tudok lépni másik számítógépébe?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 21:55
1 2
 11/18 anonim válasza:

igen,létezik.a neve Teamviewer.csak tudnod kell a másik számitógép ip-ét,és az ip alatt van 1 kod,azt is be kell irnod,h tudjál más gépén müködni.xd

itt a cime, [link] innen letudod tölteni a legujabb verziot.

2009. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ilyen program még a PITTY,de legjobb kombinálni a két programot./Pitty-Putty/
2009. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Hogyne lenne! Pár évvel ezelőtt haverommal kipróbáltuk. Nekem generálni kellett 1 kódot, amit gyorsan átküldtem neki MSN-en. Ő aztán bemásolta a programba és egyszer csak megmozdult "magától" a kurzor a monitoromon...
2009. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

teamwiewert mások segítségére szoktam használni.

mutatja a másik asztalát és azt csinálok amit akarok!!

Ennyit a tudatlan barmokról akik mert nem hallottak róla már nem is létezik.

Szerinted a nagy cégek tűzfalait hogy törik fel a hackerek?

Ha nem értesz valamihez akkor legalább ne erölködjetek ennyire hogy hülyét csináljatok magatokból, ne szóljatok hozzá inkább!!!!

2011. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Néma döbbenet lett rajtam úrrá,hogy egy ekkora zsenivel kerülhettem egy lapra.Köszönjük ezt az abszolút lényegtelen hozzáböfögésedet.
2011. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sokat mondtál, pihenjél!

Segítség helyett inkább vered a nyálad, de mire?

Itt böfögni meg legfeljebb anyád szokott!

2011. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Használod a korábban már említett Teamwievert és hallottál már a hackerekről,ez aztán akkora segítség,hogy teljes joggal barmolsz le másokat?Tudom,neked van igazad a legvégsőkig,de ne erőlködj,törlöm ezt a kérdést a listámról.
2011. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tudok pár dolgot de nem fogom csak úgy mindenkinek híresztelgetni, illegális meg undorító is tud lenni.

A teamwievert meg csak példának szántam ha távoli segítséget szeretne adni.

IP cím alapján bármit meg lehet oldani amíg a gép be van kapcsolva illetve azt az ip címet használja.

Dinamikus ip címre állított router már bele tud szólni a dologba illetve ha újabb és saját tűzfallal rendelkezik, vagy egy adott tűzfal is a gépen.

Vitát hagyjuk, a kérdező meg elégedjen meg ennyivel.

2011. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!