Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adott név-jelszó párost kéne...

Adott név-jelszó párost kéne kipróbálni adott oldalon. Van erre program?

Figyelt kérdés

Üdv.

Van egy txt fájlom benne soronként két szóval. Az első a név a második a jelszó.

Ezeket kéne valamilyen automatizált módszerrel egy oldalon kipróbálni.


A brute-force módszer nem jó, mert az egy bizonyos névhez próbál jelszavakat sorba, nem csak azokat a név jelszó párosokat ami nekem van.


Ha ismersz ilyen programot szeretném ha megosztanád a nevét. Köszi.


2012. aug. 23. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálsz feltörni egy accountot. Esélytelen. Az ötödik próbálkozás után úgy is kipenderítenek onnan....
2012. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem is feltörés csak valami kis próbálkozás...
2012. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem egy accot próbálok feltörni hanem kipróbálni kb 30.000 név-jelszó párost egy oldalon, hogy melyik működik.


Az oldal nem rendelkezik olyan védelemmel, hogy 5 próbálkozás után kivág.


Az az esélytelen, hogy itt választ kapok nem az hogy ezt megcsinálom.

2012. aug. 24. 08:46
 4/6 Golan Trevize ***** válasza:
3 perc alatt össze lehet VB-ben egy ilyet kattintgatni...
2012. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezért módosítottam a "feltörést" "próbálkozásra", ez csak annyiban más, hogy még csak szaktudás sem kell hozzá, de ugyanolyan törvénytelen és gerinctelen dolog, mert ahogy mások accountjához hozzájutottak hekkerek, te ezeket próbálod végig, tehát ugyanúgy bűncselekmény.


"Az oldal nem rendelkezik olyan védelemmel, hogy 5 próbálkozás után kivág"


Nem hiszem, hogy ne rendelkezne, mert ha tényleg nem lenne, akkor már az oldal sem lenne. Gondolj csak bele mi lenne, ha rgy oldal nem tudna kezelni egyetlen IPcímről jövő 30.000 próbálkozást rövid időn belül illetve ezt hagyná. Seperc alatt befagyna az egész oldal a támadások miatt, hiszen ez bizony az... ezt a legkisebb oldalak is tiltással jutalmazzák...


"Az az esélytelen, hogy itt választ kapok nem az hogy ezt megcsinálom."


Akkor ezt is "kipipálhatjuk", mert szép kerek választ kaptál a semmire, mert esélyed sincs, ezért próbáltam magam kímélni a hosszú leírástól, de hogy kapjál egy választ ezért leírtam. Mondjuk írtam már neked egy NEM-te, de ezek szerint te szereted a tizenöt sorban leírt nemet...

2012. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:
Őőőő, most jut eszembe. Csak nem a Majomparádés listát szerezted meg?
2012. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!