Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan oldjam meg az ip gondot?

Hogyan oldjam meg az ip gondot?

Figyelt kérdés
Cod2es szervert csinálok saját gépemen már meg van minden csak nem tudom hogy kell megcsinálni az ip-t meg a port-ot. Már 192-vel az az locahost-ossal futott a szeró de ugyebár csak én tudtam rá felmenni. 92.249.149.115 ez az ip címem.A portnak 28960nak kell lennie. De nemtudom hogyan tovább meg merre.Valak segitsen aki ért a cod2őhöz.
2009. júl. 15. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
a routeren ki kell engedni ezt a portot..
2009. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudnál nekem segiteni hogy kell? linksys BEFSR41 routerem van már próbálkozta belépni nem engedi. mondták már sokan hogy password:admin Egyszer léptem be azzal azóta nem enged be.
2009. júl. 15. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
nézd meg a leírásában h mi a jelszó..
2009. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké.És letudnád még nekem irni hogy hogy oldjam fel a portot? vagy képet mutatni? Elöre is köszi.
2009. júl. 15. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!