Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg ezt a családi...

Hogy oldjam meg ezt a családi gondot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyre többet veszekszem a szüleimmel és tök kiakasztanak hogy olyan dolgokat feltételeznek rólam, ami nem is igaz és akkor még nekik áll feljebb ha letagadom!!! pl anyám azt mondja, h mindenfele elmászkálok és soha nem tudja hol vagyok. ez nem igaz, sohasem mennék el sehova úgy, hogy nem szólok neki. apám a képembe vágta h sokat vok a 8.osokkal, ez igaz, de őt miért zavarja? 7.es vok és ők az egyetlenek akikkel jóban vok a suliban...

régóta szeretnék bejutni egy gimibe de minden nap 50x elmondják h nem fognak felvenni mert szarok a jegyeim. kb 3 négyesem lesz év végén és am minden másból 5-ös leszek... Tök jó hallgatni... szeretném abbahagyni ezt a veszekedés-láncot, mert már engem is idegesít, folyamatosan sírok, stb. mit csináljak, hogy megszűnjön? hogy hitessem el velük, hogy a látszat csal? segítsetek, kérlek!

14/l


2010. ápr. 25. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne próbálj ellenállni, mert az csak olaj a tűzre. Mondd el nekik,hogy bízzanak benned és nem vágod át őket. Mondd el,hogy mennyire rossz neked,hogy nem bíznak benned és ilyen dolgokat feltételeznek és hogy neked is rossz ez az állandó veszekedés és,hogy higgyék el,hogy te nem vagy rossz gyerek :)

A kamaszkor mindenkit kiakaszt. Engem is kiakasztott alig vártam,hogy vége legyen.

2010. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

és akkor mi van, ha nyolcadikosokkal vagy? ha nem keveredsz zűrbe akkor szerintem nem kéne megszabniuk, kivel barátkozol.

ha meg ilyen jegyeid vannak akkor nem értem miért zavarja őket, ha nem vagy egész délután otthon. nekem közel nem ilyen jegyeim voltak 7.ben, pláne nem 8.ban mégis felvettek oda, ahova szerettem volna (nem, nem szakmunkás képző, közgazdasági szakközép)

ne foglalkozz vele, mit mondanak, míg úgy érzed, nem jogos. egy idővel lepereg rólad. persze nem azt mondom, hogy most már nem kell jól tanulnod, mivel ez a Te érdeked, de ha ezzel nem elégedettek akkor nem tudom mi bajuk van. lehet a saját hibáikat (hogy nem tanultak anno) próbálják veled elkerülni. csak kicsit túlzásba esnek. de attól még szeretnek téged és te is őket.

fel a fejjel.


B.

2010. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2010. ápr. 25. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!