Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kezdjek ezzel a vírusirtóval?

Mit kezdjek ezzel a vírusirtóval?

Figyelt kérdés
Van egy avastom, ami kb 9 hónapja nem frissítette magát, és én sem tudom frissíteni, mert 40 euró lenne. Viszont törölni sem engedi magát. Hiába állítom le, meg csinálok vele bármit, egyszerűen nem tudom eltávolítani még vezérlőpultból sem. Hogyan kell letörölni? Egyáltalán le kell törölni? Jelenleg nincs ötletem, hogy milyen másik vírusirtót használjak

2012. júl. 17. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
RevoUninstaller progi kisepri. Aztán ezt tedd fel: [link]
2012. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most meg nem tudom kikapcsolni. Csak a tűzfalat :S
2012. júl. 17. 15:14
 3/10 A kérdező kommentje:
a revounistaller addig nem engedi eltávolítani, amíg nincs kikapcsolva
2012. júl. 17. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért nem frissít, mert nem az ingyenes, hanem a fizetős verzióját telepítetted fel. Uninstallálni kell, majd feltenni az ingyeneset, és mellé egy ingyenes tűzfalat.


Tényleg nehéz letörölni, itt a megoldás:


[link]


Úgy kell használni, ahogy ott írja.

2012. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

na most gáz van. 1. kipróbáltam a revouninstallert és le is szedett egy csomó avast fájlt, úgy hogy a programok eltávolításánál most már nem is listázza ki az avastot a rendszer. Ennek ellenére ott van a program filesban a kis mappája, és vígan fut belőle. A windowst nem tudom elindítani csökkentett módban, nem is jön be az a felület az, ahol ezt lehetne. És két ponton meg totálisan elbaszta a rendszert


[link]

[link]

A rendszer visszaállítás és a keresés helyén a nagy fehér semmi van.


Most akkor ilyenkor mit csináljak?

2012. júl. 17. 16:27
 6/10 anonim ***** válasza:
bootoláskor az f8-at kell vadul nyomogatni, akkor jön be a képernyő, ahol csökkentett módot lehet választani
2012. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen tudom, de nem jön be
2012. júl. 17. 20:23
 8/10 A kérdező kommentje:
egyébként az avastnak a free verziója volt fent. Szerintem az volt vele a gond, hogy az egyik vírusom (Browser Modifier:Win 32/Zwangli) a vírusirtót is átírja.
2012. júl. 18. 02:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ha legközelebb nem engedi futás miatt a Revo eltávolítani, az a bizonyos 3 gombos feladatkezelőben a folyamatok-ban állítsd le a futó Avast-ot. Utána viszi a Revo.
2012. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
le volt állítva. Nem vitte. Jelenleg fent van az avast, de a programokban nem listázza egyik alkalmazás sem. Tehát a revo sem. Avast cleanerrel leszedhetném, de nem jön be a windows csökkentett mód.
2012. júl. 19. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!