Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopom ujra lett rakva xp...

A laptopom ujra lett rakva xp vel mobil netem van hozzá és már feltelepitettem 4 féle böngészőt de mindegyiknél amikor videot szeretnék nézni 5 mp után meg áll a video és nem lép tovább ha beletekerek akkor megint 5 mp és megáll. Mi lehet probléma?

Figyelt kérdés
Minden legujabb legfrisebb program a gép ujrarakás előtt minden ment szépen. Mi lehet a probléma?
2012. jún. 22. 22:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
a netem meg vodefone s mobilnet..........mármint nem mobilra valo hanem gépre csak usb.....
2012. jún. 25. 21:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van: 1 GB memória, Dual Core, Vodafone mobilnet és mégis fut rajta minden. Nálad valami más gond van, úgy hivják: videókártya drivere. Ha kaptál a gépedhez CD-t, arról, ha nincs, akkor a netről kell letölteni. Keresd meg a gyártó honlapján a pontos típus alapján.
2012. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
már fel van telepitve a driver 3-4 napja de semmi de már utána érdeklödtem azt mondták virus és ujra kell rakni a gépet! akkor lenne video driver ha nem indulna el egy video se még akkor se ha csak online video mert lejátszoval is bármi megy youtuben is pár videot lejátszik pár video megáll más online video megáll! wmp vel is bármi film megy........de azért kösz a segitséget mindekinek !!!!!!!
2012. jún. 27. 21:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Én két hete raktam újra a jó régi XP-t, nálam a Google nem ment. Azóta kiváló lett a gépem.
2012. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!