Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopom ujra lett rakva xp...

A laptopom ujra lett rakva xp vel mobil netem van hozzá és már feltelepitettem 4 féle böngészőt de mindegyiknél amikor videot szeretnék nézni 5 mp után meg áll a video és nem lép tovább ha beletekerek akkor megint 5 mp és megáll. Mi lehet probléma?

Figyelt kérdés
Minden legujabb legfrisebb program a gép ujrarakás előtt minden ment szépen. Mi lehet a probléma?
2012. jún. 22. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
VGA driver is telepítve lett?
2012. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor a video el se indulna és ne mjátszaná le nem?.... illetve a laptopomat már telepitve kaptam és driver cd ket nem kaptam hozzá.........akkor video kártya drivert kéne feltelepitenem? kirobálom.......de közbe már youtuben tudok videot nézni más videa más lapon semmit nem tudok nézni!
2012. jún. 23. 19:46
 3/14 A kérdező kommentje:
most néztem meg az eszköz kezelőben hogy nicns illesztöprogram telepitve vga hoz! hogyan tudok hozzá letölteni? és hogyan tudom hogy milyet? mert nincs kiirva de már telepitettem az ati radeon xpress 1100 videokártyának az illesztö programját net rőlde semmi......... tudtok segiteni? cd t nem kaptam a géphez.....
2012. jún. 23. 20:09
 4/14 anonim ***** válasza:

Nincs valamilyen leírásod a laptopról, ki a videókártya gyártója? Az nagy baj, hogy nincs hozzá CD, nyilván integrált (alaplapi) a VGA és a hangkártya is. Ha nincs, akkor nézd meg Everesttel. Írd fel a típusszámot, aztán töltsd le a gyártó honlapjáról.

Egyébként milyen típus pontosan?

2012. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyen laptop ez? HP, Acer vagy más?
2012. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

a laptop Asus F5R tipusu de már letöltöttem a vga drivert feltelpitettem fel is ismerte ati videokártyát is most nem ír ki semmi hibát az eszközkezelőnél sem! de a videok most is rosszak de már a youtuben tudok nézni megállás nélkül de máshol videa stb nem mert megáll .........


van még valami ötlet?

2012. jún. 24. 20:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahány böngésző, annyi Adobe Flash Player. Cseréld le az összeset. www.adobe.com
2012. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
az volt az első amit megtettem esetleg hibásan van telepitve? mert ha nincs feltelpitve akkor már azt ki is irja a youtube is de ha fent van és elindul 11mp nél megáll és se tovább se merre ha beletekerek akkor megint 11mp ig megy aztán meg áll
2012. jún. 25. 13:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Benne van a kommentben, hogyan kell Adobe Flash Playert telepíteni, Csukoka írta (ki lehet?). Egy biztos: futtattás előtt be kell zárni a böngészőt, mert nem bír beletelepülni. Látszólag igen, valójában nem.

[link]

2012. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

fel van telepitve minden fajta böngésző és hozzá flashplayer tökéletesen! és semmi változás.............aztm ondták hogy lehet nem elég hozzá a gép....1 giga ram dual proci és előzőleg ment vele minden.........

mostmeg bármiylen video portálon megnyitok egy videot 11mp ig megy és megáll utána beletekerek megint megy 11 mp ig és ennyi...

ezeken kivül valami ötlet?

2012. jún. 25. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!