Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem jó az avast vírusirtó mit...

Nem jó az avast vírusirtó mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszer volt a gépemen avast de letöröltem ki akartam probálni a comdodot de az nekem nem tetszet igy visza akkartam telepiteni minden simán ment meg ujrai is indult a gép magátol szerintem mert a vírusrtó miatt.amikor ujra indolt furcsának gondoltam hogy nem jelent meg az avast ikon igy meg akkartam nyitni de ezt a szöveget irta ki


AvastUI


Failed to load language dll [1033/UILangRes.dll


ez mit jelent? meg ha irnátok a google forditó nem nagyon segitet



2012. jún. 17. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Töröld le, majd futtass le egy rendszer karbantartó progit, majd próbáld újból feltenni.


Nyelvet nem tudott betölteni, egy bizonyos dll fájlal problémázik amint látod, de többet nem tudok.

Talán más megmondja miért is van ez.

2012. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor nagyából tudom a miból áll a probléma oka csak azt nem értem hogy kb 1honpja a gépemen volt most meg ez a hiba lépet fel de most nézem hogy megjelent a böngészömön az avast webhely minösitő meg hol tudom azt a progit letölteni?
2012. jún. 17. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyar nyelvű.

[link]

2012. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

meg csinltam amit tetél és most máshol töltötem le a telepitöt és zet irta ki: [link]


azt hidtem hogy jó lesz mert megtetem azt amit javasolt és még ugyse mükdööt és nem tudom teljesen eltávolita az avastnak a töretékiet probáltam máár az iobit uninstaller de ott meg nem volt ott van még ötleted?

2012. jún. 17. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!