Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem találja a skype a...

Miért nem találja a skype a partneremet?

Figyelt kérdés
Pedig jó emailt írtam be. És ha ő küld felkérést azt sem látom.
2012. jún. 3. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgyan ilyen helyzetem volt nekem is egy frissités miatt mikor frissitette akkor sosem volt jó de mikkor azt hagytam meg amit először felraktam és nem frissitette akkor ment
2012. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meglehet, az email címe nem publikus, tehát erre nem ad ki találatot. Próbálj a teljes névre keresni, vagy ha tudod a skype nevét akkor arra.
2012. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na most letöröltem, és teszek fel másikat. Remélem jó lesz.
2012. jún. 3. 21:22
 4/8 A kérdező kommentje:
a skype nevével sem volt jó :/
2012. jún. 3. 21:23
 5/8 A kérdező kommentje:
És ez az újonnan telepített sem jó.
2012. jún. 6. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Tegnap a nővéremnél pontosan ugyanez volt a gond. Meg szerettem volna keresni egy közös ismerőst, és megkért, hogy keressem meg neki. Nem adott ki találatot, holott, a név jó volt. Aztán frissítettem a skype-ot és egyből kiadta a találatokat. Tényleg nem tudom, mit lehetne még megpróbálni.
2012. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És azt meg tudnád mondani hogyan tudom frissíteni? hátha úgy nekem is jó lesz.
2012. jún. 6. 23:37
 8/8 anonim ***** válasza:
A skype súgóban - Frissítések keresése. Erre kattints rá. De mivel írtad, hogy raktál föl újat, /bár lehet nem a legfrissebb verziót/ akkor kiírja, hogy ön a legújabb verziót használja. Próba, szerencse:))) szia
2012. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!