Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidos telefonra milyen...

Androidos telefonra milyen RPG / MMORPG játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 15:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszi! pm-ment
2012. jún. 4. 12:45
 12/19 A kérdező kommentje:

"Érdekes kérdés. Ki offol? Aki rossz kategóriába írja ki a kérdést, vagy aki hülyeséget válaszol, hogy erre ráébressze az illetőt? Kemény dió."


te pedig megválaszoltad a kérdésedet szerintem... ki offol? aki hülyeségeket válaszol :-)

2012. jún. 4. 12:48
 13/19 anonim ***** válasza:
Dungeon Defenders, marketen ingyenes, Dungeon Hunter 1-2-3 ebből a 3 ingyenes, azán zenonia, inotia, meg ilyenek, marketen beírod hogy rpg ki dob majd párat, pl pocket legends, pocket rpg, meg ilyenek.
2012. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Én tudok egy nagyon jót. igaz kevés rajta a magyar de ha sokan regisztrálunk,többen leszünk ugyebár. Iruna online. Ha tetszik neked is,ajánld másnak is. ;) Na páá.
2012. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Jófej:D ***** válasza:
A legjobb amit láttam avabel online.
2013. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Hungaryas válasza:

Sorry, késve írok. Látom nem kaptál értelmes választ, azért én mondok párat :D


1. Aralon: Sword and Shadow (Meg az új része, App Storeba beírod Aralon és ott van)


2. AVABEL (Online RPG, és eléggé telefon igényes)


3.Forgotten Tales (Ez nem valami híres, de elmegy egy Galaxy Y-onon :D)


4. IRUNA (Ez is online, ezt még nem próbáltam :S)


5. SoulCraft (Ezt ismerem, azt hallottam róla hogy jó, de nem próbáltam ki)


6. Dungeon Hunter 3,4 (Ezt próbáltam, és eléggé telefon igényes, és inkább öldöklős, nem az az igazi MMORPG :D)


Az Aralon Sword and Shadow a legjobb talán, próbáld ki :D Igazán jó, mintha gépen lenne ;)

2013. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Order & Chaos Online. :D Amúgy csak úgy megjegyzésként: a mai okostelefonok már beletartoznak, sőt eddig is beletartoztak a számítástechnikai ezközök csoportjába, és nem is mindegyiknek ugyan olyan a teljesítménye. Már lassan olyan telefonokat is kiadnak, amik lassan megelőzik egy középkategóriás számítógép sebességét. (Lásd: Samsung Galaxy Note 3)
2013. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Döbbenet milyen sötét emberek vannak, még hogy nem lehet telefonon jó játékkal játszani... Nekem Xperia Z-m van, és a Dark Avengerrel játszom. Rendkívül egyszerű játék, mégis 1 nap alatt rákattantam :)
2013. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az avarel tényleg jo, csak nagyon telefon-tablet igényes, gyengébb gépre az Iruna és a celes arca van ugyanattól a cégtől.

Más wowszerű mmot nem tudok androidra, de ez a három játék jó.


Offline rpghez meg írd be hog square-enix vagy kemco, ezek fizetősek, de hidd el nem érdemes az ingyenes zenoniába-inotiába sok időt beleölni, mert amennyibe kerülnek annyit is érnek (saját tapasztalat)

2014. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!