Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidos telefonra milyen...

Androidos telefonra milyen RPG / MMORPG játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 15:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy újat mondok, de a telefonnal telefonálunk, a számítógépen meg játszunk. Ezért van, hogy az ilyen játékok számítógépre jelennek meg, nem telefonra.
2012. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy újat mondok, de én nem csak játékra használom a számítógépet...meg még egy csomó mindent mondhatnék, de a lényeg, hogy segítséget várok, értelmes emberektől, a destruktívan megnyilávulókra nem vagyok kíváncsi!
2012. jún. 2. 15:48
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el a második mondatot is még legalább 12-szer, akkor talán megérted. Még egy vacak Obliviont se tudna egy telefon elfuttatni, pedig az már jó sok éves. De szerintem még egy Morrowindbe is beletörne a foga, pedig az már kifejezettem múzeumi darab. Egy ilyen játékhoz hardver kell, külön GPU, és effélék, nem telefonra vannak méretezve. Az meg már csak mellékes, hogy a képernyőt maszatolva, egér nélkül elég kínos lenne az irányítás is.
2012. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De sötét vagy...
2012. jún. 2. 16:00
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem fogtad fel, mit kerülgetek, ugye? Jó, elárulom, mert nem fog leesni segítség nélkül. K*rvára rossz kategóriában vagy.
2012. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ne erőlködj, nem foglak megkedvelni! :-)
2012. jún. 2. 16:12
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Pedig minden áron ezt szerettem volna elérni, elhiheted.
2012. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igazából arra gondoltam, hogy egyrészt rohadt sok szabadidőd van, másrészt hiányzik pár dolog az életedből... pl. a normális nemi élet... és idejársz, hogy basztasd az embereket... de felőlem offoljál, nem érdekel...
2012. jún. 2. 17:32
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne tőrődj azzal a troll gyerekkel :), van egy játék androidra ami majdnem ugyanolyan mint a wow, de ugye azért is fizetni kell havonta, ha eszembe jut a címe vagy megtalálom azonnal írok :)
2012. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes kérdés. Ki offol? Aki rossz kategóriába írja ki a kérdést, vagy aki hülyeséget válaszol, hogy erre ráébressze az illetőt? Kemény dió.
2012. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!