Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van hasonlo program mint a...

Van hasonlo program mint a Windows Movie Maker, es melyek azok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Sony Vegas Movie Studio

Adobe Premiere

Adobe After Effects


Ez mind videószerkesztő program.

2009. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezt használom, nagyon szeretem.


[link]

2009. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a masodiknak


nem megy de azert koszi

azt irja h nem XP- s nem is telepiti

2009. jún. 27. 11:10
 4/5 anonim válasza:
A Sony Vegas PRO 9 szerintem a legmegfelelőbb videók vágására, szerkesztésére. (én is ezt használom) Egyszerűen haszbálható és könnyen megtanulható. De ez is mint minden más izlés kérdése. Van aki az edius-t isteníti van aki az adobe premiere pro-t és van aki a vegas-t :)
2010. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem sajnálod a pénzt, akkor van Avid Xpress Pro, ami másfélmillió forintért már megvehető (ne kérdezzétek, nekem honnan van) xD Azzal vágták az Avatart :D amúgy meg megtanulni kezelni egy jó év kb, amíg mindent megtudsz.


De tréfát félre téve, a Cyberlink powerdirector egy viszonylag könnyen kezelhető program, és le lehet tölteni több helyről, csak írd be a google-ba. Ja, és ne felejts el lefuttatni egy vírusellenőrzést, mielőtt megnyitod ;)

2010. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!