Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Volkov Commandert hogyan...

Volkov Commandert hogyan tudok a gépre telepíteni?

Figyelt kérdés

Szükséges hozzá a dos rendszert feltelepíteni?

Van egy program amit csak Volkov Comanderen érhetek el mi ennek a menete?


DOS a gépen nincs csak WIN XP és régen volt valami parancs hogy Copy sys *. valami ilyesmi amit DOSból át lehetett másolni csak nem tudom hogy hogyan köszönöm előre is a választ!


Töltöttem le Volkov Comandert de nem tudom dos alatt megnyitni esetleg erre valami külön parancs kellene?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. máj. 14. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Uhm, mire gondolsz? A Volkov Commander tudtommal egy ingyenes NC klón, ezt nem kell telepíteni, csak írd be az .exe vagy a .com nevét, és kész. WinXP alatt illene elindulnia csak úgy, ha rákattintesz. Amúgy mire kell pont a Volkov Commander, főleg ha nem DOS-os a rendszered?
2012. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A Volkov Commander az csak egy vc.exe file-ból áll! Ha indítasz egy DOS prompt-ot a Win-ben, akkor onnét simán kell futnia, csak az elérési útvonalat kell tudnod hozzá!


Létezik Win alá a Total Commander ami ugyanez, de mi az hogy csak ezzel tudod elérni a programot? A program amit futtatni akarsz csak DOS módban fut? Melyik program az?

2012. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!