Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Helyreállítás formázás után?

Helyreállítás formázás után?

Figyelt kérdés
Tegnap megtámadott egy kedves vírus (a lényege az volt h folyamatosan telítette be a gépemet, másodpercenként 20-30 mb-tal kevesebb lett a szabad területem) ezért le akartuk formázni a c-met (két patricióm van - 1 ,c' a rendszernek ami kb 20 gb + 1 ,d' ami a cuccaimnak van, mindent ott csinálok) Szóval a terv az volt h a c-t leformázzuk újra telepítjük rá a windows-t, és így a d-n meg kellett volna maradniuk a cuccaimnak (képek, zenék stb.) A vége az lett (nem tudjuk miért, mi a vírusra gondolunk h az csinálta) h a c lett 180 gb rajta az új windows-sal, a d 20 gb lett és rajta a régi vírusos windows... A kérdésem: olyan program kellene nekem amivel visszatudom szerezni az elveszett képeimet, még a zene nem is fontos... De a képek nagyon kellenének. A windows telepítéssel nem lenne gond, de így nem merem leformázni az egész gépet, amíg a képeket nem hoztam vhogy vissza... Tudom h google is van a világon és ott kereshetnék erre programot, de hátha vki lesz olyan segítőkész és mond nekem egy programnevet :) ... nagyon fontos lenne, nekem a képeim emlékek voltam, már vagy 8 évnyi mappa volt olyan 7-8 gb körül :(
2012. máj. 10. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Tanulság: legközelebb kétszer is nézd meg, hogy melyik partíciót formázod és a fontos családi képeket meg írd ki DVD-re!


No, ha még nem lett felülírva, akkor jó eséllyel mindent vissza tudsz állítani. Az első és legfontosabb, hogy NE használd addig a gépet, amíg a megfelelő programok nincsenek kéznél.

Tölts le egy Hirens boot CD-t ( [link] ) - javaslom a 10-es körüli verziókat, mert azon még rajta voltak az Acronis programok.

Szóval letöltöd (másik gépen), kiírod lemezre és arról bootolsz. Aztán a menüben már vannak partíció visszaállító programok (több is van, meg kell nézned, neked melyik találja meg az elveszett adatokat). Hangsúlyozom, hogy ez csak addig működik, amíg az adatok nem lettek felülírva.

Szóval ha a formázás óta már telepítettél rá egy windowst, az egy részét már felülírta az adatoknak, tehát nem biztos, hogy minden adatod meglesz, de azárt próbáld meg.

2012. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!