Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom alvóra rakni a...

Nem tudom alvóra rakni a gépem. "Elalszik" majd egyből újraindul. Miért?

Figyelt kérdés
xp alatt nem volt ilyen gond de win7 prof. (x32) telepítése után alvóra teszem egy másodpercre kikapcsol, de a venti le sem áll teljesen már visszakapcsol mit csináljak?
2012. márc. 31. 16:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
amint irtam a végénél megjelenik egy kis ablakocska és az alvó állaptra kattintasz több dolog is kijön én nekem is ez volt a probláma aszthisza abban a menüpontban a felébresztési időzitöt is nézd meg mert ott is lehet a baj :D
2012. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ennek a hibának a megoldása a következő link alatt található:


[link]


ötödik sor: Miért nem hibernálódik vagy kerül alvó állapotba a számítógép a vártnak megfelelően, vagy miért ébred fel váratlanul?

első pont


Sok sikert!

2014. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 sumaka válasza:

Nekem a hálókártya letiltása oldotta meg a problémát.

Vezérlőpult,hardver és hang,eszközkezelő,hálózati kártyák,kártyára jobb klikk,tulajdonságok,energiagazdálkodás,az eszköz felébresztheti a számítógépet-pipa ki.

2015. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!