Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom alvóra rakni a...

Nem tudom alvóra rakni a gépem. "Elalszik" majd egyből újraindul. Miért?

Figyelt kérdés
xp alatt nem volt ilyen gond de win7 prof. (x32) telepítése után alvóra teszem egy másodpercre kikapcsol, de a venti le sem áll teljesen már visszakapcsol mit csináljak?
2012. márc. 31. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Chipset driver, video driver fel van rakva rendesen?
2012. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
7 feltette mind 2-t de a vga drivert lefrissítettem mert egy hulladékot talál hozzá. Chipset drivert is frissítsem?
2012. márc. 31. 16:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, töltsd le a gyártó honlapjáról, és rakd fel.
2012. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
(De azt sajna elfelejtettem h hol)csak be kell állítani a gépen valahol am. nekem is ez volt probléma este 1-2 orakkor bekepcsolt
2012. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 lindmayer ***** válasza:
lehet hogy be van kapcsolva, hogy az egér is felébresztheti, egy kis mozgás, és elindul a gép
2012. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Feltettem a gyári chipset drivert a vga driver az nvidia oldaláról töltöttem (de már régen), kihúztam az egeret a billentyűt, megnyomtam a power(ami benyomáskor alvóra van állítva) és ugyan az. 1 mp-re sem áll le már újraindul.. Nem tudom mi lehet a baj de az xp alatt nem volt ilyen.
2012. ápr. 5. 17:52
 7/13 anonim ***** válasza:

hálózati kártya ébreszti fel valószínűleg

eszközkezelő/hálókártya/ez az eszköz felébresztheti a szgépet alvásból[ ]

2012. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Akkor így írom nekem így van

1.startmenü/2.keresősávja/3.beírod hogy "hibernálá" és kiadja az ikonokat/4. aztán katt a "képernyő kikapcsolási idejének megadása" ikonra/5.speciális energia ellátási beállítások/6.katt az "alvó állapot"-ra aztán a "hibernálás"-ra,és beállíthatod :D sok sikert

EZ A MEGOLDÁS KULCSA

2012. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De ha manuálisan akarom alvóba tenni visszajön most is :/ De pipát adtam köszi a választ, ha csak félig is jó :)
2012. ápr. 15. 20:14
 10/13 A kérdező kommentje:

a hálókártyánál kikapcsoltam úgyis felébred :/

újraindítom lehet úgy jólesz

2012. ápr. 15. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!