Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képet vagyis képeket szeretnék...

Képet vagyis képeket szeretnék szerkeszteni. Hogyan, milyen programmal tudok egy képet szerkeszteni többől?

Figyelt kérdés
Egymás mellé, alá szeretném őket tenni, mozaikszerűen. Van ötletetek?
2009. jún. 9. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem sok választ fogsz kapni.Szívem szerint Corel vagy a megszokott Adobe Photoshop...azzal egyszerű nagyon összeállítani egy képet több darabból.Kis árnyékolás,kis fantázia és csak jó lehet.Sok sikert :-)
2009. jún. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem sok választ fogsz kapni.Szívem szerint Corel vagy a megszokott Adobe Photoshop...azzal egyszerű nagyon összeállítani egy képet több darabból.Kis fantázia és csak jó lehet.Sok sikert :-)
2009. jún. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Hoppá itt valamit nagyon ellőttem :-)
2009. jún. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gimp

Paint Pro Shop

Picasa


A hogyanról érdemesebb sokat olvasni és próbálgatni. Menni fog az!

2009. jún. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a PhotoScape 3.3-at használom,ingyenes,magyar nyelvű,logikus és egyszerű a menüje.Eddig 17-et próbáltam ki (Gimp,PhotoFiltre,Irfanview.PaintNet,Picnic,stb)de még ez a legjobb.A kérdésedre még vissza nézek többször is,mert mások is fognak ajánlani jó progikat,és azokat is mind kipróbálom,hátha valaki tud jobbat mondani a PS 3.3-nál.Csak jó tanács : a nem magyar nyelvű progik a csak magyarul beszélőknek borzalmasak tudnak lenni.
2009. jún. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En a Photoscape-et hasznalom,innen letoltheted: [link]
2009. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!