Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Windows a legstabilabb?

Melyik Windows a legstabilabb?

Figyelt kérdés

az XP-k közüll???

SP1, SP2, SP3, Vista... tehát meik XP???


2009. jún. 4. 21:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

BOCSIKA... a VISTA + ba v...

vki azt mondta, h az SP3 nem annyira stabil, mind az SP2...


JA... a Windows 98 SE v nekem is régebb... az elég stabil v... nem nagyon v bajom vele...

jelenleg XP-m v (SP2) nem nagyon tart nekem... ha 2-3 hónapot jól megy akkor szerencsém v... sokszor ez nem megy, az nem megy... ebből rak ki, meg ilyenek... ERRORokat jelez... meg minden hülyeség...

2009. jún. 5. 20:27
 12/17 anonim ***** válasza:
Tegyél fel Vistát... az embereknek csak a gépigény miatt nem tetszik, de cserébe kapsz 1 nagyon megbízható rendszert. Egyébként a SP2 ugyan az mint az SP3... az SP3 csak a SP2 óta kijött frissítéseket tartalmazza amit elvileg folyamatosan töltött a géped.
2009. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én Win7-et javaslok. Vistánál jobb közel azonos gépigénnyel
2009. jún. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
XP-t ugye nem valami babráltat teszel fel, hanem egy tisztát, amire te telepítesz drivert és programokat? Az EE változatok (Diablo, Death, stb) elég gagyik mostanában (régen volt 1-2 stabil verzió).
2009. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Tiszta XP-t... s külön teszem fel a drivereket, meg a programokat ;)


Egyszer raktam fel vmilyen XP-t... mikor készlett tele v programokkal, meg minden hülyeséggel... nem tetszett...


:) az én gépem nem tölt semmi frissittést a windowshoz ;)

2009. jún. 6. 08:42
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ahogy irtad az egyik kommentben, "2-3 hónap múltán Error-kat dobott ki" . ez több dologtól is lehet. Van/volt vírus irtód, be volt-e kapcsolva a tűzfal, volt-e antitrójai program. Mivel nem a reklám helye, ha dobsz egy privát üzenetet, többet és jobban tudok segíteni.

ha kedved van kipróbálni a Windows 7-et, már elérhető magyarul is (legalábbis van hozzá magyar MUI,azaz nyelvi csomag )

Mivel már 2009-et írunk én azt tudom tanácsolni,hogy ha megteheted válts Windows Vistára vagy Windows 7-re. utóbbi,ha kulcsot adsz neki-amit ingyenesen lehet kérni a Microsofttól - 2010 juniusig működik.

Azért lenne már illendő az XP-t elfelejteni mert már 2009-et írunk és hiába jó rendszer az XP egyszerűen eljárt felette az idő. Ez van. :)

De mint mondtam,nyugodtan keress privátban. :)

Üdvözlettel : egy rendszergazda

2009. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

leszedtem már a tegnap a WINDOWS 7-et... csak kell 1 kis ram még hozzá...

csak 2010ig érvényes a kód???

v vmirusölöm... a tűzfal mindig be v kapcsolva...


Most az a baj, h 1 szer 1 szer bezárja az "INTERNET EXPLORER-t"


Az angol windows-okat szeretem;)

2009. jún. 7. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!