Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Windows a legstabilabb?

Melyik Windows a legstabilabb?

Figyelt kérdés

az XP-k közüll???

SP1, SP2, SP3, Vista... tehát meik XP???


2009. jún. 4. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A Vistának mi köze a XPhez? Az XP a windows egy verziója, utána jön a Vista meg a Win7 ami nemsoká kijön. Az SP-k pedig szervízcsomagok, nagy méretű javítások a oprendszeredhez. Vistához is jött már ki SP1, kis idő és jön az SP2 is. Egyébként a Vista meg a Windows 7 a legstabilabb. Csak a Vistához combosabb gép kell míg az újabb win7 sokkal gyorsabb.
2009. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

most akkor XP vagy Vista?


amúgy jobban függ attól h mennyire van karbantartva, mint a szervizcsomagtól...

2009. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

stabil->instabil

Win7, XP, 2000, 98, 85, 3.1, 1.0, ME, Vista

2009. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Nekem vista-m van, és sokkal kevesebb spyware találja meg mint a volt xp-met.
2009. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vista nem instabil?? lol Egyik legstabilabb rendszer jelenleg :D::D:D
2009. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

vistát kb 1 hétig használtam majd nyomtam neki egy format c-t.Azóta se raktam vissza.2 legjobb op rendszer van

1XP

2 windows 7 amit most használok és nagyon stabill még a béta verzió is.

2009. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Win7 RC, ami én javaslok

Vistám volt vagy 2 hétig, de nem jött be

XP-t használtam a megjelenése óta (SP2 nagyon stabillá tette)

Előtte 98, 95, 3.1


Munkahelyen server 2003

Linuxot csak akkor, ha nagyon muszáj, használtam, tudom is használni, kernel/terminal parancsokhoz is értek, de nem tetszik

2009. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Otthoni gépen, tehát: internet, játék, warez, crackoldal, hack oldalak, tehát minden jóból kijutó használat, 24/7 üzemeléssel 6 évig nem volt újratelepítve. Kezdetben SP1-es, majd telepítve lett rá az SP2, nem újrarakva. Na azt stabilnak mondanám. Persze tűzfal, vírusirtó, spykereső mindig volt rajta és nem csak dísznek. Nem mondom, hogy nem volt semmi vírus vagy spy, de mindig leirtottam. Szóval az stabil volt. SP2/SP3 szerintem midegy, ugyanolyan jó. Aztán kipróbáltam a Vistát, ami egy nagy rakás kaki, minden szarságért bekérdez, nem jött be. Most Win7 RC1 van fent (build 7100, vagyis a legális). Ezzel szintén meg vagyok elégedve, bár sajnos néhány dolog nem megy rajta és nem tudok vele mit kezdeni. Viszont a legjobban kinéző Windows :)
2009. jún. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A windows stabilitása erősen függ a felhasználó hozzáértésétől.. Hidd el,tudom, rendszergazda vagyok egy általános suliban. Mert minden windows-t be lehet állytani, csak tudni kell mit és hol lehet elérni. persze erősen függ attól hogy mire is használja az ember.. A mostani windows 7-en kívűl az egyik legjobb- szerintem - a windows 98 SE volt.

Persze nem a mostani digitalizált világra értem.. ezekben az időkben a windows98 már halott.

2009. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A Windows 7 RC verziója elég stabil, már nem sok fog változni a égleges verzióig és ingyen van.


Ha nem belepiszkált és jól karbantartott a Windows akkor nem lesz egyikkel se sok bajod.

2009. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!