Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy gazdag ember tudna segíteni?

Egy gazdag ember tudna segíteni?

Figyelt kérdés
A kisfiam jövőhéten lesz 12 éves és nagyon szeretne egy játékot . Vagy valami feltöltést rá. Mindíg valami vov gémkárd-ot vagy mit emleget. Én nem értek hozzá. Az a helyzet , hogy nem állunk a legjobban anyagilag. Ha esetleg egy tehetősebb ember aki megtudná engedni magának , hogy segítsen rajtunk azt nagyon megköszönném. Sajnos nem tudom kifizetni és nagyon bánt, hogy lehet hogy nem fogom megadni neki idén azt amit szeretne. Elvileg hétezer forintba kerül egy ilyen.
2009. jún. 4. 21:24
 1/8 anonim válasza:
100%

Öhm... Azt hittem komolyabb dologról van szó.

Én 6 évesen a búcsúba úgy mentem ki anyuval, h előre mondta h nincs pénzünk, mert drágák a dolgok. Pedig én is nagyon szerettem volna egy barbi babát,ami 7000nek a töredékébe került anno.

És csak nézegettem a játékokat, úgy sétáltuk végig a búcsút, végül egy zsákbamacskát kaptam. Kiskoromban én nem is álmodtam drága ajándékokról, játékokról. 18 vok, és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor kaptam ilyen összegbe, v felett vmit.

Na mindegy, azért remélem majd sikerül a játék.

2009. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező!

Megértem a helyzetét, de azért ne ezt a formulát válassza a gyermeke kivánságának teljesitésére.(Amikor én 12 éves voltam a szüleim akkor sem áltak jól anyagilag, de eszükbe sem jutott könyöradományhoz fordulni.Kaptam egy puszit jobbról, egyet meg balról, és le volt tudva a szülinap.Gyermekének boldog születésnapot kávánva bizom abban, amikor majd a szülőknek lesz annyi pénzük,hogy kaphat egy olyan ajándékot aminek jobban örül, mint az én jókivánságomnak.Addig pedig Ön mondja el kedves gyermekének,hyo most csak egy puszit kapsz jobbról, egyet meg balról.

2009. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Még ha kapna is egy WoW gamecard-ot (így írják) azt nem csak egyszer kell megvenni, hanem kéthavonta 7000, annyit meg nem ér egy játék
2009. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
72%

jaj nehogy elhigyjétek már hogy egy szűlő ír ide.


egy fantáziadús gyerek írta ezt, hátha kiharcol magának egy töltést a wow-hoz.


JÓ VICC

2009. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Én is úgy éreztem, ahogyan az utolsó olvasó:) Egy hülye gyerek, akik wow-os accot akar...

Játsz tört szerón, a wow amúgy is sz@r

2009. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Aki játszott már törtön és eredetin is, az tudja, hogy megéri az előfizetés...
2009. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha annyira nem álltok jól anyagilag, a gyerek hogyhogy wowozik? Mert azért havonta 3-4 ezer forintot levonnak a bankkártyáról, plusz még a játék talán kijön 20 ezer forintból (a kiegészítőlemezekkel együtt). Ha ennyire nincs pénz, akkor nem kellett volna a gyereknek megvenni a wowot, és nem lenne belőle gond.

2009. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek ,Nincs Pénz .

De WOW meg van Már bocs de azt hittem hogy Étel Nincs.

Mert ha Éheznétek azt megérteném de Egy hülye Videojárék.

De ha játék akkor is azt hitem hogy Valami Játék.

Nem wow-d..

2010. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!