Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom torolni a...

Miért nem tudom torolni a nero 8.3.7.1 hun verziót?

Figyelt kérdés

EZ az egész olyan 570 MB korulbelul . Bárhonann akarom torolni nem engedi még a ControlCenter-bol se , mert azt írja ki hogy csak azt lehet torolni ami be van installálva . Se a windowsból se uninstal nincs sehol ahonann meg lehetne onann nem engedi .

Mit csináljak ? Csak toroljem a Program filesból ? De akkor nem marad meg egy pár része a windowsban ?


2009. jún. 2. 01:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igazából ki lehet választani telepítésnél, hogy melyik részeket telepíted, ha nem az általános telepítést választod. Csak a BurningRom-ot, és a CoverDesigner-t szoktam feltenni, akár a 7-ből is, de jó a 8 is. 9-10 csak valami spéci kiegészítőkkel települ...:(
2011. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!