Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom torolni a...

Miért nem tudom torolni a nero 8.3.7.1 hun verziót?

Figyelt kérdés

EZ az egész olyan 570 MB korulbelul . Bárhonann akarom torolni nem engedi még a ControlCenter-bol se , mert azt írja ki hogy csak azt lehet torolni ami be van installálva . Se a windowsból se uninstal nincs sehol ahonann meg lehetne onann nem engedi .

Mit csináljak ? Csak toroljem a Program filesból ? De akkor nem marad meg egy pár része a windowsban ?


2009. jún. 2. 01:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult/Programok telepítése és törlése


Onnan sem engedi?


Próbáld meg azt, hogy telepítsd fel újra a Nero-t és után uninstalláld.


Esetleg tegyél fel egy uninstalláló programot és próbáld meg azzal.

pl.

[link]

2009. jún. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez segít

[link]

2009. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a ´General-Clean Tool´-al sikerult .

Még egyszer koszonom , már azt hittem hogy nem fogom tudni kihajítani ezt a nerot pedig azt hittem jobb lett az újabb de inkább maradok a régebbi vireziónál .

2009. jún. 2. 09:44
 4/11 ceri ***** válasza:

A nero egy rakás sz.. Minél újabb verzió annál rosszabb.

Bár én is használom(nám), mert elég összetett (kivált 3-4 ingyenes alkalmazást) de lépten-nyomon csak a baj van vele.

Szerintem szándékosan rosszul van megcsinálva az uninstal-ja, hogy ne tudj tőle egykönnyen megszabadulni.

2009. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Néró 6-nál megálltam, és nem is akarok váltani, azzal viszont semmi gondom. Az újabbak már kis híján opr méretűek...
2009. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sokáig használtan Nero 6-ot, aztán rászántam magam a Nero 7-re (mikor már a 8 is kijött), de nem bántam meg, meg amúgy is a DVD videó írás nem volt benne a 6-ban.
2009. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Furcsa amit mondasz...én mindenre a 6-ost használom. NéróBurningROM...itt lenyitható a cd/dvd mód, és az összes lehetőség -dvd video- benne van+boot cd/dvd stb...
2009. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is a nero 6.6.0.5-ost használtam mindent tudott amit kell nagyon megvoltam vele elégedve , magyar volt "kis" mennyiségu program volt és nem volt vele baj . De gondoltam kipróbálom milyen az újabb , hát ahogy már írtam egy rakás x..art nem ér , olyan nagy mint majdnem az XP ami van a gépen , ja és mindent o akar irányítani hiába kapcsolatm ki az instalnál hogy ne o iránytsa az audio video , kép fájlokat akkor is saját magát tette be fo lejásztónak mindenre , na akkor mondtam hogy elég . Fél napig volt a gépemen de tobbet soha nem lessz .
2009. jún. 3. 11:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, nálam is pont ez a történet...persze biztos vannak akik azt szeretik, hogy mindent egy program old meg szinte...
2009. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ugyan ebbe a cipőbe járok, csak a nero 7-el...remélem az a General Clean Tool bejön nekem is..:S
2011. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!