Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri feltenni a Windows 8...

Megéri feltenni a Windows 8 8102 teszt verziót?

Figyelt kérdés
Ha frissítneém a win 7-emet, akkor rajta maradnának a programok, meg minden?
2011. okt. 10. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést rakd fel magadnak: mi olyan dolog van, ami benne van a Windows 8-ban, a 7-ben nincs, és szükséged van rá?


Azért az jó lenne megérteni, hogy ez egy félkész, developer verzió. Nem érdemes elsődleges rendszernek használni, mert még nincsenek megfelelő driverek, és tele van hibákkal.

2011. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A teszt verzió még csak nem is béta, egy virtuális gépen vagy önálló partíción biztonságosan futtatható, de nem áldoznám be a futó op.rendszeremet rá.
2011. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1hónapja fent van a gépemen! az első 1-2hét fura, de hozzá lehet szokni, jobb, gyorsabb, mint a Win7, de vannak hibái. (pl. sok drivert nem lehet rá telepíteni, és nekem a skype se jó, pedig az elvileg támogatja a Win8at)
2011. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még nem raknám fel.
2011. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem a win7 el lett találva, nem cserélném le egy ideig, win8-at most meg még főleg nem éri meg felrakni, ráérsz vele ha kész lesz (vagy legalább vmi többszöri béta állapot)
2011. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem érdemes.
2011. okt. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csiß ***** válasza:
De nem ám!
2011. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!