Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tábla PC-hez értők mi itt a baj?

Tábla PC-hez értők mi itt a baj?

Figyelt kérdés
megvan a dead space androidos verziója. rá is tettem pendrive-ra, és csatlakoztattam a tábla pc-hez. de nem tudom hogyan kéne megnyitni, nem is találom. csak a filmeket(gallery-ben) találom.
2011. dec. 17. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Kössed rá a táblagépet usb-n a gépre és másold át az sd kártyára.

Utána a fájlkezelőben megtalálod ott ahova másoltad az apk filet.

2011. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 problem van. az 1. a gép nem ismeri fel a tábla pc-t. 2. hogy nem tudom hol van a fájlkezelő
2011. dec. 17. 20:57
 3/6 A kérdező kommentje:
ha segít a típusa Coby Kyros mid7015
2011. dec. 17. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:

A típus sokat segített ezen nincs fájl kezelő alapból, telepíteni kell rá egyet egyébként ha a gép nem ismeri fel akkor lehet, hogy driver hiba van mondjuk nem biztos.

Töltsd le az ES file explorer-t.

Csak az a gond, hogy amíg nincs fájlkezelő addig PC nélkül lehetetlen a telepítés kell a táblagép szoftvere.

Így utólag megkérdezzem, hogy azt írja ki a gép, hogy nem lehet felismerni a hardvert?

Ha ezt írja akkor próbáld a hátlapi USB be hátha ott felismeri nekem megoldotta.

8Előző vagyok)

2011. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem nem azt írja ki, 2 meghajtót jelez ki. az egyik a k: arra tudok másolni programokat, de a táblagép nem érzékeli. a másik pedig az l: az azt írja ki hogy helyezzen be 1 lemezt a következő meghajtóba

szoftvert(táblagépét) tudsz linket?

2011. dec. 18. 09:55
 6/6 anonim ***** válasza:

A másodikra azért írja mert nincs bent sd kártya és a beépített memre lehet csak másolni sajnos linket nem tudok a sajátomhoz sem találtam még szoftot...

Egyébként a market rajta van?

Ha rajta csatizz egy wi-fi hálózatra és a marketről szedd le az es file explorert onnan rögtön telepíti nem kell keresgélni és rögtön nem kell a szoftver ezt elfelejtettem írni most jutott eszembe.

(Előző vagyok)

2011. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!