Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom így kiírni ezeket...

Hogy tudom így kiírni ezeket a fileokat dvd-re?

Figyelt kérdés
13Gb-nyi adatom van. Ez egy sorozat összes része. egy rész kb 20 perc, ebből van úgy 60-70 db .avi file. Szeretném úgy kiírni dvd-re hogy évadonként, és hogy le tudjam játszani dvd lejátszón, olyan módon, hogy ki tudjam választani mi jön mi után, hogy én indítsam el. DVD flick nevű programom van, ez elvileg jó erre. Más egyéb tippek / segítség? Köszönöm :D:
2011. nov. 30. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha minden évadnak csinálsz egy mappát, majd ezekbe elhelyezed a részeket, és minden résznek van egyértelműen azonosítható fájlneve (például S01EP01 az első évad első része), akkor csak ki kell írni adatlemezként, és felrakni annyi videót, ami csak ráfér a lemezre (általában egy évad 22 részes, és egy 20 perces sorozat teljes évada ráfér egy DVD5 lemezre ha az egy hangsávos DVDRip vagy HDTVRip).


Még annyira kell ügyelni, hogy a formátumot tudja kezelni a DVD-lejátszó, ha azon akarod nézni.

2011. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval adatlemezként menni fog? Nemkell semmi speciális DVD író program?
2011. nov. 30. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem DVD formátumúak a fájljaid, hanem sima tömörített és konvertált médiafájlok, nincs szükség speciális módra. Én évekig adatlemezként írtam a lemezeket, és nem volt vele semmi gond, PC és DVD player is megnyitotta, lejátszotta azokat.
2011. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D. Még annyit hogy 22 perc 240MB az nem xar minőség ugye? Nemértek nagyon ehhez, deremélem nem ilyen elmosódottan fogja lejátszani a dvd lejátszóm :S
2011. nov. 30. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
22 perc 1 hangsávval, az DVD-minőségben 233MB-ra szokott kijönni, ezek szerint a minősége jó. Persze az sem mindegy hol nézed, egy fullHD képernyőn ettől legalább egy fokkal nagyobb felbontásban szoktak nézni.
2011. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!