Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet jól működő...

Asd4ever159 kérdése:

Hogyan lehet jól működő Windows 7-es boot DVD-t készíteni/kiírni?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá? Mi nem kell, és hogyan csináljam?
2011. nov. 19. 11:34
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

- Egy boot -olható ISO, amit nem piszkáltak meg hozzá nem értők.

- Egy DVD író és egy DVD író szoftver CD/DVD képfelíró funkcióval (mindegyiknek van ilyen).

2011. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Picit bővebben kérlek, pl.: a Win7 ISO formátumban legyen-e vagy sem, Nero val milyen beállítások szükségesek (hova mit kell beírni, mit kell átállítani) hány szorosan lehet írni és stb...
2011. nov. 19. 11:56
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Nero Burning ROM --> CD-DVD író menü -->CD kép felírása. És igen, iso formátumba kell leszedni a Win 7-est.
2011. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na hát én pedig ugyan ezt csináltam, ugyan így írtam ki, és mégsem bootol be a Windows7. Bekapcsolásnál nyomom az F8 at a boot menüt, kiválasztom, hogy DVD röl bootolás és semmi, ugyan ez van ha a DEL-t nyomom meg és ott a menüböl elsődlegesként választom a DVD bootolást, mégis a Windows jön be és nem a telepítés.
2011. nov. 19. 12:06
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

Akkor rossz az iso, amit leszedtél.


Vagy ha csak a fájlokat másoltad le egy boot -olható telepítőlemezről, és abból csináltál megint iso -t. Az úgy nem jó, mert a boot szektor nem jön át.

2011. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg rossz az optikai meghajtód. Nekem is volt ilyen, írt, olvasott, de egy CD-ről vagy DVD-ről sem tudott bootolni. Vettem egy másikat ás azon meg ment. De ez is csak egy lehetséges hiba...
2011. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!