Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem bírom tovább! /egyedül/ ....

Nem bírom tovább! /egyedül/ . Dell Latitude d600 Wireless driver? Kell az nekem?

Figyelt kérdés

Dell Latitude d600 gépem van és valami miatt most nem tudok felmenni a wireless adapteremmel sem vezeték nélküli hálózatra. Keresem az angol/magyar oldalakon milyen drivert töltsek le, hogy egyáltalán mutassa a vezeték nélküli hálózatokat? Régi gép már, de most nem tudok újat venni, ezt kéne "megjavítani" valahogyan.

Aki ír,nézzen még vissza légyszi párszor, hogy egyeztessünk jól csináltam-e... K ö szönöm


2011. szept. 14. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen windowsot használsz pontosan?

ujra let telepitve régen ment? xp vel?

2011. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Probáltad windowsból frisiteni eszközkezelöben a wifi t?

valahonan vezetékes netre rá kel dugni adig

amugy ha jól látom ez csak xp t támogat ez a laptop

de ahoz meg ott van a dell support oldala ahol driverek vanak

2011. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Uh ez nagyon régi gép 20 éves kb

hát akor csak xp lehet rajta gondolom ahoz meg oldalon van driver majd linkelhetek este ha adig más nem linkel

amugy driver cd véletlen?

és amugy gondlom ezen is egy gombal be kel kapcsolni wifi t nem? megkéne keresni vagy az meg van?

2011. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Cd-m nincsen sajna, nyilván:(. Eszközkezelőt nem próbáltam még sosem, de jó ötlet. Nana, azért nem 20 éves a gép. :-@. Harcoltam a nettel is, az a nagyobb baj, h folyton elmegy, de ebben sajna nem tud senki segíteni, csak a szerelő... És emellett kellett a Wifit is helyrehozni.. Szereztem netről új drivert, így lett jó, Dell support... Ez a laptop nagyon lassú már és szenvedős, mindenbe "beleköt", nehéz vele az élet :-)
2011. szept. 14. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

igen.

probálj valahogy szerezni egy ujat

vagy egy nagyon jó használtat

50 ezer körül is tudsz veni

hitelre is vanak ha tudsz igy:S

.

én tuti agybajt kapnék :S :$ még jobb régebbi laptopoktol is

2011. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére van egy masik laptop is a háztartásban :-). Tényleg gazos, de hitelt soha semmire... Inkabb a kis szenvedés .. Koszi a válaszokat!
2011. szept. 14. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:
20 éves, mi? :) Ugyan a felét eléri (most, 3 évvel később), de egyesek Win7-et tesznek rá, és használják...
2014. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!