Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az accesst egyedül meg lehet...

Az accesst egyedül meg lehet érteni?

Figyelt kérdés
Vizsgáznom kell belőle, órákon nem tudtam részt venni, és így muszáj egyedül, mindenféle segítség nélkül megértenem... Két három nap alatt ez lehetséges szerintetek?
2011. máj. 25. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mással nem foglalkozol akkor persze. Olvass sokat, a net tele van leírásokkal, segítségekkel.
2011. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Én ötösre vizsgáztam belőle annak ellenére, hogy nagyon sok adatbázis elméleti kérdést még mindig nem értek. Persze nem is csoda, mert nem voltam sose valami jó matekos.
2011. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én tényleg a nagyon alapokról kezdeném, még soha semmi közöm nem volt a programhoz. én csak azért drukkolok, hogy a kettesem valahogy meglegyen, ez így tényleg nem könnyű. Legalább is nekem. A word-öt, és az excelt is nagyrészt egyedül tanultam meg, de ahhoz már voltak alapjaim általánosból, középsulis info órák még említést sem érdemelnek, olyan szinten nem csináltunk semmit.
2011. máj. 25. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!