Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OS nélküli laptopra hogyan...

OS nélküli laptopra hogyan telepítsek Wndows 7-et?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vettem egy Dell Inspirion N7110-et, operációs rendszer nélkül. Kiírtam NEROval egy ISO formátumban letöltött Windows 7-et, képfájlként meg minden. Másik laptopon meg pc-n (amiken van oprendszer) elindul az autorun hibátlanul, ezen azonban nem. Persze nem csodálkozom ezen, csak nem tudom, mit kellene csinálnom, egyáltalán minek kellene pontosan történnie. Bejön vmi alap fekete képernyős és ingyenes DOS oprendszer, kéri, hogy állítsam be az időt meg dátumot. Megpróbáltam újra bekapcsolni a benntlévő Win7 DVD-vel, de a meghajtó csak pörgette a cuccot, nem indult el semmi újdonság. Mit kellene tennem, hogy sikerüljön elindítani a Windows telepítőt? Hálás lennék, ha segítene valaki, előre is köszönöm.
2011. aug. 16. 14:40
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:
Biosban beállítottad, hogy a cd/dvd meghajtó legyen az első a boot-sorrendben?
2011. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miután bekapcsolod a gépet, folyamatosan nyomkodd az F8 billentyűt.


be fog jönni egy olyan képernyő, amivel nyíl gombok, majd enterrel kiválaszthatod, miről bootoljon a gép


és ehhez még a biosba sem kellett belépned, mivel az Award, Ami és a Phoenix is ismerik ezt a lehetőséget

2011. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biosban még nem állítgattam semmit, nem mertem nagyon belenyúlkálni, de akkor megpróbálok kezdeni vmit vele.
2011. aug. 16. 14:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezerszer köszönöm a tanácsokat, most sikerült végül előhoznom a boot menüt,innnetől már tiszta az út. Mégegyszer köszi szépen!
2011. aug. 16. 15:00
 5/5 szotyi41 ***** válasza:
Bétolod a cédét oszt rámégyöl hogy telepítném há dik ha meg ellenkezik jó pofán kő csapni
2011. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!