Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom formázni a C:...

Hogyan tudom formázni a C: meghajtót ebben az esetben? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy laptopról van szó, amin Win7 van, de az nem enged belépni a felhasználóba, vmi hibaüzenetet dob hogy nem tudja betölteni. Nem tudok belépni. Boot-olva valami olyasmit ír ki a windows betöltésénél hogy nincs megfelelő merevlemez bla bla, keressük fel a gyártót bla bla... Mi ez?
2011. jún. 13. 11:25
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

"Boot-olva valami olyasmit ír ki a windows betöltésénél hogy nincs megfelelő merevlemez bla bla, keressük fel a gyártót bla bla... Mi ez?"


Mármint Windows 7 telepítése közben írja ezt ki?

Pontosan milyen laptop ez (márka/típus)?

2011. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor írja ki amikor betettem a Win7-et és tölti be a fájlokat a boot-telepítéshez, még nem kezdődött el a telepítés mert a partíciókig el sem jutok. Ez a baj

Am a laptop: Acer Aspire 6930Z

2011. jún. 13. 11:57
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
A partíciókig sem jutsz el, vagy azt ablakot beadja, ahol nem ismert fel merevlemezt/partíciót?
2011. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt az ablakot beadja igen
2011. jún. 13. 12:26
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem a merevlemezvezérlő drivere kéne neki, itt találod:


[link]


Telepítés előtt csomagold ki pen drive -ra, még indítás előtt rakd a laptopba.

Majd ha idáig eljutsz:

[link]


"Load driver" link, majd kitallózod neki a pendrive -ról.

Azt hiszem ezt kell majd választanod, ha a Win 7 nem jönne rá magától: Intel ICH9M-E/M SATA AHCI Controller.

2011. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. jún. 13. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!