Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom formázni a C meghajt...

Nem tudom formázni a C meghajtót, miért?

Figyelt kérdés
telepíteni szeretném a wint,mikor elérek a patríciók kezeléséig ott ugye törölhetek létre hozhatok patríciókat,de a C-t nem engedi,azt mondja van rajta rendszer ezér nem tudom,pár gép átment a kezem alatt de ilyet nem tapasztaltam,bármi rendszer lehetett rajta nem volt gond,simán töröltem a patriciokat,ezen mér nem tudom? :S
2010. okt. 4. 22:25
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy helyi lemez...amin a rendszer van...szóval érted...ennyi hülye szavat
2010. okt. 4. 22:31
 2/5 anonim ***** válasza:
vidd át haverhoz, valakihez, és formázd meg ott. Más 5letem nincs, hisz hamar megvan.
2010. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Be kell rakni egy másik gépbe, ahol nem az a rendszerpartíció, és töröld ott le, majd formázd meg. Ennyi.
2010. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Berakod a cd-t, elindul a telepítő, és akkor írja ezt ki? Vagy akkor akarod törölni, amikor megy a windowsod?
2010. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
xp-nél írja ezt ki? Elvileg ott tovább kellene menned -annál a résznél, mikor kiválasztod a partíciót, melyikre akarod telepíteni, kijelölöd a c-t, csak figyelmeztet, hogy már van rajt oprendszer, de itt elvileg tovább mehetsz, és a következő képernyőn választhatsz majd, hogy formázod-e a partíciót, itt természetesen a formázást választod (nem a gyorsat!), aztán elvileg mennie kell.
2010. okt. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!