Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Találtam egy programot. Smtp...

Találtam egy programot. Smtp szerver (és egy smtp cim? ) kellene hozzá. A gmailt tudom használni erre a célra? Vagy hogy van ez valaki mondana róla valamit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a program támogatja a TLS alapú titkosítást az SMTP kapcsolatnál, akkor igen.
2011. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogy tudom meg h támogatja e ?:D
2011. ápr. 2. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha van ott olyan mező (dropdown list), amiben ki lehet választani a titkosítást (esetleg csak checkbox) + portszámot lehet beírni + usernevet és jelszót, akkor támogatja. Ha csak egy darab mező van, ahova az smtp szerver cimet kell írni, akkor nem támogatja valószínűleg.
2011. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

akkor támogatja,de még mindig nem teljesen értem :S

Elején be állitásnál van egy olyan h :

küldés: ide nemtom mit kell

Küldő: ide sem

smtp cim: smtp.gmail.com? port:25

atán alul a felhasználo név+jelszo

2011. ápr. 2. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
A 25-ös porton általában titkosítatlanul szokott menni a kommunikávió SMTPvel. Gmailnél ez nem támogatott, csak a titkosított. Itt találod a gmail-es beállításokat: [link]
2011. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem,köszi
2011. ápr. 2. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!