Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy két beállítást, helyreigaz...

Egy két beállítást, helyreigazítást meg kellene csinálni a gépemen, én nem tudok ilyet, ismerősöm sincs, kísérletezni nem szeretnék. Hol csinálnak ilyet? Hogy keressek rá a neten?

Figyelt kérdés

Pesten szeretném megcsináltatni egyébként, mert ez így nem mehet tovább, kínlódok csak a géppel, és nagyon rossz, mert elég sokat kellene használnom, szóval fontos lenne, hogy jól megcsinálják.

Remélem valaki tud segíteni, mert tényleg nagyon fontos lenne.

Mennyit kérnek el egyébként az ilyesmiért? Nincs nagyon arra pénzem, hogy 10000 Ft-okat kifizessek rá igazából, és nem szeretnék nagyon meglepődni. 5000-ért elképzelhető, hogy megcsinálják?


2011. febr. 8. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a baj vele? Ha csak állítgatni kell rajta, azt elképzelhető, hogy megcsinálják ennyiért, de ha lassú, új hardwaret kell venni bele, akkor az nem lesz meg 5000ftból.
2011. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szoftveres megcsinálom neked itthonról,ingyen.

:)

2011. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok!

Drivereket kellene valószínű újrarakni, de ez igazából nem 100%, reménykedem, hogy a win újratelepítést megúszom...

Kedves második, köszi, kedves tőled, amit fent leírtam elég egyszerűnek hangzik, igazából ha csináltam volna ilyet lehet én is megpróbálnám, de így inkább hagyom, jobban járok én is, mert tuti idegeskednék csak, meg lehet a gép is..:) Szóval nem biztos, hogy be kellene vállalnom, hogy én bolygassam a dolgokat, pláne így, hogy konkrétan nem is tudom, hogy mihez is kellene hozzányúlnom, mármint, hogy driverekhez, winhez, ilyesmire gondolok. Úgyhogy szeretném ha látná valaki a gépet, és nem csak neten keresztül kapnám az instrukciókat, hogy mit, meg hogy, gondolom ilyesmire gondoltál, de tényleg nagyon-nagyon köszi, hogy felajánlottad a segítséged. :)


Szóval hol is foglalkoznak ilyesmivel? Gondolom, hogy nem media Marktban, meg hasonlók, vagyis, nem olyan helyeken,ahol gépeket adnak el, hanem erre léteznek külön boltok, csak nem nagyon tudom, hogy hogyan találhatnék ilyet. ..

2011. febr. 8. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Én erre gondoltam: [link]

Na mindegy,mégis kell írj.... :))

Nincs mit.

2011. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!