Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy angol nyelvű sorozatot...

Egy angol nyelvű sorozatot szeretnék megnézni, de nem tudom hozzá tenni a feliratot. Segitesz?

Figyelt kérdés
Dr. House 7. Évadját szereném megnézni,de hiába van ott egy .srt kiterjesztésű file, ami a magyar szöveg, nem tudom a film alá tenni! Milyen programmal tudom ezt megoldani?
2011. jan. 7. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A film és a felirat legyen egy mappában, és kis-nagybetűkre is figyelve egyforma legyen a név, csak a kiterjesztés legyen meg a saját formátum.

Ha a film HouseS07Ep01.avi, akkor a felirat is HouseS07Ep01.srt. Ha névegyezés van, a filmet elindítva a feliratot is kezelni tudó lejátszó (VLC, Media player classic) a feliratot automatikusan betölti a film mellé. Ha nincs névegyezés, egyes lejátszók támogatják a feliratok betallózását, a filmet elindítod, a lejátszón belül pedig betallózod a feliratfájlt.

2011. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló gratulálok, ez a legtökéletesebb megfogalmazás, jobb már nem is lehetne.
2011. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha az .srt fájl ott van akkor az már valami , szóval akkor másold be gondolom abba a mappába amelyikben a sorozat van és így általában már működni szokott.


ha nem akkor meg , keresel egy videólejátszó programot, valami egyszerűt, mondjuk a

BS playert, ha esetleg win7-ed van , akkor nem is kell semmit se csinálni vele, mert a bs player letölti netről , vagyis ad lehetőséget hogy letölti neked, kitudod választani melyiket, és semmit se kell csinálni.



ha meg nem , akkor megnyitod a bs playeert, és rámégy jobb gombbal hogy felirat, vagy felirat megnyitása, és akkor ott betallózod hozzá , és működik.

2011. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hmm :D mire leírtam már más is leírta ezek szerint :D
2011. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Igen , windows7-em van , új laptop, a párom már csak az okosítást felejtette el az ajándéka mellé...de szerencsémre itt vagytok Ti! Akkor próbàlom ujra!
2011. jan. 7. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nem megy akkor lehet hogy kodek kell hozzá:

[link]

2011. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden ok,sikerült!!
2011. jan. 11. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!