Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell kinyírni a főgonos...

Hogyan kell kinyírni a főgonoszt a gears of war 1 ben?

Figyelt kérdés
Számtalan bejátszást és kommentet olvastam végig de lehetetlen kinyírni ezt a kretént. 2-s nehézségi szinten lehetetlen. Hiába lövöm nem döglik meg. Ennyire szar a game?
2011. jan. 3. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen fegyvereket viszel, ha nem olyan amit írok, érdemes előröl kezdeni azt a részt. Nem árt ha nálad van a robbanós íj, meg a távcsöves puska. Lényeg, hogy a faszi körül repdesnek a kryll-ek, amik csak robbanástól repülnek szét körülötte. Ha szétszélednek kapd elő a távcsövest és célozz a fejére. Jó pár lövés mire kifekszik (talán 6-ot 7-et eresztettem bele). A legszarabb az, hogy a társadra nem számíthatsz :S

De ha már utána néztél, ezeket biztos írták már.

2011. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába küldök a fejébe ezret, odajön hozzám és kinyíír!!!! Szégyen..
2011. jan. 3. 17:32
 3/9 anonim ***** válasza:

youtubeon próbálj meg róla videót nézni.


gears of war final boss vagy valami ilyesmit írj be, így gondolom kidob pár videót, ami alapján csak rájössz.:)

2011. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaja én is el akadtam itt még nagyon régen.Egyértelműen az a leg logikusabb ha a madarakat el zavarod először,mert még ott vannak azok fel fogják a golyókat.Viszont utána ha elrepülnek én hiába lőttem bármivel,bárhol nem állította meg semmi.Oda jött és szétkapott,ahogy nálad is.Napokig kínlódtam vele utána fel adtam.


De itt van egy videó ami sok ötletet nem igen ad,mivel azt látod amit az előző is és én is írtam,de neki sikerült valahogy:


http://www.youtube.com/watch?v=kWJf8EVRJxM


A videó alapján egyszerű:

1.madarak el

2.lövöd amivel tudod

3.madarak el

4.lövöd amivel tudod

És meghal,de nekem sehogysem akart ösze jönni annó még a robbanó nyíllal sem:(


Sok sikert hozzá:)

2011. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki xbox360-n kontrollerrel közepes nehézségi szinten kinyírja a főgonoszt annak külön benyalok... Lehetetlen.
2011. jan. 3. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én egér+billentyűzet kombóval nyomtam. És mázlim volt, mert valamiért beakadt és nem ment semerre. Csak elfogyott az összes gránátom és nyilam, mire rájöttem, hogy gáz van vele. De előtte már bele eresztettem pár golyót távcsövessel. Gondolva arra, hogy mennyit szenvedtem már én is vele, végső elkeseredésemben odamentem hozzá és nyomtam egy puskatust. Ahogy megnyomtam be is adta a videót...


Amúgy jó hogy így küzdesz vele, nem pedig egyből cheat-et keresel :D

2011. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is elakadtam bele eresztem a fejébe az összes töltény de így se hal meg és nagyot ad a nehézségi szinten a balf***z társad a madarak meg a körülötted repülő szörnyeken lovagoló "Dongók" és ez akár a 2. vagy a 3. nehézségi szinten lehetetlenség még az 1.-n is k**va nehéz sőt még énis csak egyszer kétszer probálkozni tudok!
2011. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

lényeg hogy legyen nálad max. gránát és torque íj (robbanós íj) meg távcsöves

én mindhárom nehézségi fokotaban legyőztem persze nem elsőre

2011. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A game nem szar mert ez az egyik legjobb játék, csak kicsit nehéz de nagyon élvezhető, én pc-n casual-ban meg hardcore-ban is végignyomtam, pontosabban hardcore-ban nem végig mert ezen a szinten nem tudom kinyírni a főellenséget, pedig casual-ban sikerült néhány próbálkozás után úgy hogy lőttem egy kicsit majd odamentem ahhoz a gépágyúhoz ahonnan leugrik és azzal soroztam.Akkor kinyiffant, de ezt hardcore-on nem tudtamm egcsinálni...egyszerűen rohadt nehéz, nem is baszakodok vele tovább mert egyszer már megcsináltam és tudomm i a vége és nincs kedvem itt szenvedni vele...sok sikert!
2011. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!