Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám kinyírni a gépet?

Hogy tudnám kinyírni a gépet?

Figyelt kérdés

Hali

Segítségeteket kérném... elkéne rontani a gépemet úgy hogy azt JAVÍTANI ne lehessen.. akár programmal.. túlhajtani minden érdekel... csak ne működjön..azt mondták másikat nem kapok..csak ha elromlik és nem lehet javítani persze ha nekik kell én vagyok leb*szva hogy azért lassú meg sz*r mert én gyepálom.. Hidjétek el nuku ez a gép

P4/1 GB RAM/40 winyó stb...

nem egy nagy dobás.. proci 2,4?

Utálom ezt a gépet .. van amikor 1 nap 10x újraindul?

Hogy nyírjam ki ??


2010. jan. 23. 16:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

mondjuk, megpróbálhatod kalapáccsal - de én a szüleid helyében még fagolyós számolótáblát sem vennék neked!

majd, ha a saját pénzedeből tudsz venni gépet, akkor azt csinálsz vele, amit akarsz.

2010. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha elakarod rontani,akkor valójában szinte ne is rontsd el.Pl. kiveszed a procit vagy a videókártyát és szétzúzod,de úgy,hogy az kívűlről ne látszodjon(forrásoknél oda izélsz neki).Ez colt a fizikai módszer.Talán,ha hetekig csak úgy megy a gép(nem kapcsolod ki szinte soha) és a processzor coolerjébe(ami szívja a levegőt)Beleteszel egy rakás port,hogy azt beszívja és akkor biztosan nem fog menni.De ha van más megoldás,akkor inkább add el az egészet csak úgy és beszéld vhogy meg a szüleiddel.
2010. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

És abba belegondoltál, hogy javíthatatlanul vagy legalábbis nagyon drágán lenne javítható.

Akkor esetleg hoppon maradnál és se régi nem lenne se új?

Esetleg kapnál helyette egy szintén régi használt gépet amit olcsón megtudnak szerezni?


fűts be a processzornak ha "felrobban" akkor az javíthatatlan, és ha szerencséd van akkor az alaplapban is kár keletkezik.

2010. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Az alaplapon bökj ki egy kondenzátort(tűvel) A siker garantált, és a gép többi része eladható :)
2010. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

ez nem erről szól hülyék.

hanem h nem becsüli meg amije van

milyen munka már ?:@

és anyádéknak van most felesleges 60-80e ft gépre?

chööö

2010. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ismerik a gépet belülről? Cseréld le vmi alapból rosszra, egy havernak csak van vmi régi alkatrésze.
2010. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Verd bele a fejed erősen párszor...
2010. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

ÉS akkor most dicsekedjek a P4 1.6 Ghz-s, 512 Mb ramos gépemmel?

Meg a 160 Gb vinyóval?

És én se felnőtt vagyok, 14 (lassan 15) éves vagyok, én is szívesen játszanék, de ez van, beérem ezzel.

Elég baj, hogy ilyen hülye vagy, hogy elrontod csak azért, hogy kapj egy újat.

Remélem szüleid rájönnek és 1-2 évig nem kapsz új gépet.


Amúgy szoftveresen töröld a windows mappát csökkentett módban, hardveresen meg szereld szét a gépet és tépj ki valamit az alaplapról, de ha szerelőhöz viszik az meg tudja mondani, hogy ez magától nem szakadhatott ki.

2010. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
elkeserítő, hogy a hozzászólók többsége lelkesen adja a tanácsokat a hülyegyereknek, hogy hogyan tudna a szülei pénztárcájából rabolni egy jelentős összeget... :(
2010. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Tönkretenni ne tedd véglegesen.. lehet nem tudnak újat venni és maradsz gép nélkül. Esetleg cserélj ki benne mondjuk az alaplapot rosszra, ha nem kapsz új gépet akkor visszacseréled a régit és azt mondod, egy haver adott neked.


Egyébként mi a rossz benne? Lehet elég lenne egy alaplapcsere is, nem kell az egészet kinyírni... én örülnék ha 1 giga ramom lenne meg csak 10x indulna újra :D

2010. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!