Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám kinyírni a gépet?

Hogy tudnám kinyírni a gépet?

Figyelt kérdés

Hali

Segítségeteket kérném... elkéne rontani a gépemet úgy hogy azt JAVÍTANI ne lehessen.. akár programmal.. túlhajtani minden érdekel... csak ne működjön..azt mondták másikat nem kapok..csak ha elromlik és nem lehet javítani persze ha nekik kell én vagyok leb*szva hogy azért lassú meg sz*r mert én gyepálom.. Hidjétek el nuku ez a gép

P4/1 GB RAM/40 winyó stb...

nem egy nagy dobás.. proci 2,4?

Utálom ezt a gépet .. van amikor 1 nap 10x újraindul?

Hogy nyírjam ki ??


2010. jan. 23. 16:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ö nekem van egy jó ötletem egyszer elhivhatnál csak 2000 ft a szolgáltatásom és secperc alatt végzek vele persze a szüleid bele egyezésével
2010. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ménem azt a kérdést irod h hogy birnám kinyirni magam? háh arra tudnák egy gyógy irt hivjál engem :D
2010. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

volt itt egy értelmes hozzászóló srác az írta, hogy ö odaadja neked a rosszat, na az a szegény gyerek talpraesett, vele kéne szövetkezned, mert az a gyerek megérdemelné, tuti mindenki jól járna

meg az életben is ez lesz, hogy mindent elvesznek tőled



Ez amit csinálsz a munkaeszközöddel úgy hívják, hogy géprombolás, és egyfajta ösztönös kommunista munkásmozgalmi akció.

2010. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
már megoldottam,new pc ről írok..^^.
2010. jún. 2. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!