Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám kinyírni a gépet?

Hogy tudnám kinyírni a gépet?

Figyelt kérdés

Hali

Segítségeteket kérném... elkéne rontani a gépemet úgy hogy azt JAVÍTANI ne lehessen.. akár programmal.. túlhajtani minden érdekel... csak ne működjön..azt mondták másikat nem kapok..csak ha elromlik és nem lehet javítani persze ha nekik kell én vagyok leb*szva hogy azért lassú meg sz*r mert én gyepálom.. Hidjétek el nuku ez a gép

P4/1 GB RAM/40 winyó stb...

nem egy nagy dobás.. proci 2,4?

Utálom ezt a gépet .. van amikor 1 nap 10x újraindul?

Hogy nyírjam ki ??


2010. jan. 23. 16:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen elkényeztetett görényeket kéne jól tönkretenni egy gépfegyverrel, mint a nyomorék kérdező majom.
2010. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%
Inkább add nekem a belsejét :D adok helyette rossz belsőt, ha csak a gépházat ismerik nem veszik észre :D
2010. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Aki piszkál annak üzenem

-Állandóan a földügyeket csinálom [12-18 évesen.. |Nem mondom meg mennyi..| ]

-A gép már 4 éves..van olyan alkalmazás amit pl:szaggatva visz.

-A gép már régen megszolgálta az árát..

-Tudnának venni újjat, lenne miből csak nem akarnak mert nem értik meg hogy ez a gép arra nem alkalmas..

-Mellesleg olyant kéne amit nem vennének észre..

-Nem értenek hozzá.. [nagyszüleimmel vagyok+anyummal]

Üdv.:Aki kiakarja nyírni a gépét

2010. jan. 23. 21:58
 14/24 A kérdező kommentje:

Ja és mellesleg..

-NEM JÁTSZANI KELL..

-Holt nem érdekel az NFS egyik játéka sem..

-Csak ha már egyszer csinálom azokat a dolgokat amit mások 30-40e ftért csinálnának meg.RENDES GÉPEM LEGYEN...

Ennyit tán megérdemlek.

Az sem lenne baj ha használt lenne.. de ezt a gépetmár GYŰLÖLÖM

2010. jan. 24. 08:41
 15/24 A kérdező kommentje:
2010. jan. 24. 12:59
 16/24 anonim ***** válasza:
21%
Én téged cserélnélek le nem a gépet. Biztos ki érdemelted ha csak akkor kapsz ujjat ha elromlik :D :D
2010. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Kondenzator kinyirasa, proci kivetele, gazlangon megsutese, vinyora forditva rarakni a betapkabebelt (lehet azt, csak erosen kell nyomni. :) Csak a ramot ne nyird ki, mert foleg ha 1 modul, akkor a ddr memoria aranyarban van. :)

Amugy akar maganban is, milyen progi szaggat? (mert lehet, nem alapbol a gep a gond..)

2010. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Amivel dolgozok ..
2010. jan. 25. 18:25
 19/24 anonim válasza:
és az milyen program Te vadláma???-.-'
2010. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
lehet ha ujra telepítenéd a gépet már tökéletes lenne számodra. nekem egy 7-8 éves gépem van 1.1ghz-es athlon 512 mb ram 800mhz-es vga integrált 80gb vinyo de el vok már 1 éve gyűjtögetek ujra nyárra elvileg meglesz inkább te is győjts pénzt! és vegyél magadnak gépet. ja és nem szokott lefagyni csak ritkán havonta kb 3 szor ujrainditani magát meg nem szokta csak ugy . utorren mindig megy a gép napi 7-10 órát biztos megy és semmi baja nincs
2010. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!