Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy telefont...

Hogyan lehet egy telefont kinyírni? Mert van egy ócska nokia 5000-em és hát. Amíg nem lesz valami baja addig nem kapok újat. De jó lenne valahogy elrontani úgy hogy úgy tűnjön mintha valami elektronikai baja lett.

Figyelt kérdés

Most még nem akarom elrontani mert az a teló amit kinéztem még kicsit drága de fél év és jó ára lesz.



HELP!!



Jah és telókra általában 1 év garit adnak????


2010. jan. 24. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Ezt már eljátszottad egyszer számítógéppel, és már akkor is el lettél küldve a jó anyádba.
2010. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Párszor leejtegeted, vigyázva arra hogy ne törjön el, tehát valami tokban vagy ilyesmi. Előbb-utóbb csak meglesz a hatása.


Nekem 7 éves Nokiám van, párszor enyém is kipróbálta véletlenül a "ping-pong" üzemmódot a földön, de még mindig tökéletesen működik. De én örülök is neki, nem is gondolkodok ilyenen hogy elromoljon. -.-

2010. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

én nem az a számítógépes vagyok!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 24. 11:51
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Mondok egy jobbat. Dolgozz aztán a saját pénzedből vegyél magadnak csillivilli telefont. Szánalmas egy gyökér vagy hogy ki akarod még jobban használni azokat akik el is tartanak téged. Szaros büdösbogár vagy te kisfiam.
2010. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Én a szüleid helyébe biztos nem a legújabbat adnám neked ha ez valamilyen okból elromlana.

Csak valami olcsóbb használtat, merthát ugyis tönkreteszed ahogy eztis tönkretetted.

Nekem egy siemens CX65 van már 4 éve. mégse akarom lecserélni újra, mer mia f.sznak.

Ha müködne még 10 évig akkor biztos megtartanám.

2010. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
47%

NEM ...

A SZÁMÍTÓGÉPES ÉN VAGYOK ÉS OKOM IS VAN RÁ.. ODA ÍRTAM..

2010. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyádék helyében nem vennék neked semmit.
2010. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem igaz hogy nem értitek!!

garanciás és még vissza kapnák a pénzt!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 24. 15:04
 9/14 anonim válasza:
87%

kapnád te a pcsát..

szgépes voltam.

2010. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És mi a baj a mobiloddal? Nekem 6 éve van meg ugyanaz a Nokia-m és lehet vele telefonálni, meg sms-t küldeni, bár arra nem is használom. Vagy már nem menő a haverok között? Nem tetszik a színe? Irigyellek a problémád miatt.
2010. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!