Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért rossz a videó minősége...

Miért rossz a videó minősége Windows 7-en? (Böv lent)

Figyelt kérdés

Eddig XP-t használtam és jó volt,de most raktam fel Windows 7-et és rossz a videó minősége pedig letöltöttem hozzá

Windows 7 Codec Pack 2.6.1 és K-Lite Codek pack510full-lal is próbáltam de ugyanolyan rossz a minősége, mi lehet a gond?


2010. nov. 16. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán mert a Windows 7 egy hordó fos. Ez nem elég indok? Mindenhol csak a rosszat írják róla...


Töröld le és tedd vissza az XP-t.

2010. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőt cáfolom, win 7-ről nagyon is sok jót írnak, bár tény, hogy nem gyenge gépekre találták ki.

Először is a windows media player az, ami egy nagy rakás fos (filmek terén legalábbis) tedd fel a KMPlayert. Ha ez rendesen lejátsza, akkor lejátszó gond, ha nem, akkor a win 7 nagyon sokat eszik a gépedből, nem marad elég mozizni, ergo ha azt akarsz, akkor xp visszakívánkozik...

2010. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen géped van? a 2. válaszolónak igaza van.
2010. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is nem ártana kicsit bővebben részletezni, hogy mit értesz rossz minőség alatt, utána megadni, hogy milyen videokártyád van és milyen driver van hozzá telepítve.


Ezután rátérhetünk arra is, hogy milyen lejátszókkal próbálkoztál, illetve esetleg a videofájlok adatait is megadhatod.


Ha segítséget kérsz, akkor nem árt úgy csinálni, hogy az estleges válaszadóknak ne kelljen a gondolataidban olvasni. :)

2010. nov. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most már mindegy nem érdekel a probléma megoldása, ugyanis visszaraktam a jó öreg XP-t és ennél is maradok. :)
2010. nov. 17. 01:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, hogy öreg, az biztos...
2010. nov. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én egy hónapja vagyok Windows 7 használó és semmi bajom nincs vele, minden program kiválóan fut rajta, amit feltettem.

Sőt én azt vettem észre, hogy a videóim jobb minőségben látom, mint az öreg, ám szívemhez nőt XP-n.

Eddig csak pozitívumot tudok mondani a 7-esről, s a minden igaz, 2012-ben jön a 8-as :D

2010. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt fenn W=,de a gyenge hardereim miatt visszaváltottam XP-re..a videók voltak nagyon rosszak..meg darált a vinyó mint a hülye.:)
2010. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!