Somló Volán Zrt. kérdése:
Hogyan tudnám ezt a bugot megszűntetni?
Figyelt kérdés
Az OMSI 2 nevű busszimulátorhoz letöltöttem a Dunántúl 3 nevű pályát és azt vettem észre, hogy egyszercsak véget ér az út, van egy nagy üres terület, majd a távolban folytatódik. Próbáltam már a pályát újrarakni, de semmi nem változott. A tömörített mappa is biztosan rendben van, amiből kicsomagoltam a fájlokat, mert régebben már próbáltam a másik gépemen is, csak ott már durvább volt. Hogyan lehetne ezt a hibát javítani? Esetleg van e valakinek tippje?
Bug: [link]
tegnap 22:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!