Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segitene nekem valaki?

Segitene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Mit kellene telepitenem még a lenovo oldaláról hogy ezek eltünjenek az eszközkezelőbe?


[link]


Tehát innen: [link]


ma 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt: kattints jobb egérgombbal a kérdéses eszközre --> Tulajdonságok menüpont --> Részletek fül --> A Tulajdonság lenyíló listában kiválasztod a Hardverazonosítók lehetőséget --> Alul megnézed a VEN illetve a DEV után következő számsort, abból, az alábbi oldalakkal:

[link]

[link]

[link]

kiderítheted, milyen eszközről van pontosan szó.


Másrészt: vannak erre hardverdetektáló programok, mint például:

* [link] (ebből elég az Aida64 Extreme ZIP-es változata, azt nem kell telepíteni: [link] )

* [link] (ebből is van hordozható változat: [link] files/hwi_812.zip )


Harmadrészt: az előbb:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

már belinkeltem a Lenovo oldalát:

[link]

elsődlegesen mindig ott nézz kőrbe, másodlagosan az adott hardver gyártójának oldalán.

ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-et sikerül megoldanom,és úgy volt ahogy irtad,de a másik kettő után nincsenek számsorok amiket irtál,ilyenkor mivan?
ma 16:09
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Ha a Hardverazonosítónál nincs VEN (Vendor) és DEV (Device) azonosító, akkor az egészre keress rá.

(bár egyszerűbb mindig az egészet kimásolni: az adatsoron jobbegérgomb > Másolás, és az internetes keresőbe Beillesztés, - vagy ha nem találsz semmit, akkor ide is bemásolhatod)


Bár a mellékelt képet elnézve, ezekhez a Chipset résznél felsoroltakból szokott hiányozni driver, - pl. az Intel Management Engine.

ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2: Valamilyen azonosítója csak van azoknak is.

Illetve ott vannak az említett hardverdetektáló programok, azokkal is kiderítheted.


A PCI soros portból én a chipkészlet meghajtóprogramjának hiányára tippelnék:

[link]

az Intel oldalán egy frissebb változat:

[link]

ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy segít, ha feltelepíted a Lenovo System Update-et, az meg szokta oldani a driverek telepítését és frissítését is. Egy próbát megér.
ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!