Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letöltök egy filmet az...

Ha letöltök egy filmet az Ncore-ról, miért tart annyira sokáig a seed?

Figyelt kérdés
Van valami módja, hogy gyorsabb legyen a seed? Ez másoknál is így van, vagy csak én rontok el valamit? 4 napja töltöttem le egy filmet és még mindíg seed-el.
tegnap 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Olvasd át a Wiki oldalait, mert nem sok fogalmad van a rendszer működéséről. Így viszont gyorsan ki tudod tiltatni magad, ha hülyeségeket csinálsz.


A seed ideje végtelen, addig tart amíg futtatod a kliensben a feladatot. Illetve addig vagy köteles futtatni, amíg a seedszabályok nem teljesülnek. Ezt is meg fogod találni a Wiki-ben.

tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Ativitás-ba ha belépsz ott kimutatja, hogy kell-e seedelned vagy nem. Ha már nem kell akkor törölheted a torrent kliensből.
tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Át fogom olvasni. Még csak most ismerkedek az oldallal, eszem ágában sincs hülyeségeket csinálni.
tegnap 21:47
 4/11 anonim ***** válasza:

48 óráról indul a visszaszámolás >>> aktivitásnál nézz rá.

Azárt kell minimum ennyi, hogy más is hozzájusson. Régebben arány volt, de az nem volt előnyös.

(ha senki sem sedd-el, akkor senki sem tudja letölteni az adott tartalmat, nem az oldalon van tárolva)

tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
tegnap 22:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Aktivitás

[link]

tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
A torrent kliens addig seedeli amíg hagyod neki. Nekem 5+ éves torrentek is bent vannak, ha megy a gép seedeli. Miért? Mert miért ne. Csak azért mert nem kötelező, még érdemes seedeli ha valami megvan, mert egymástól töltötök le, ha mindenki kilép később már senki se fogja tudni letölteni. De amúgy ha az aktivitás menüben azt látod hogy stopped, akkor nem seedeled, hanem várakozik szabad kapacitásra. Ha a géped és a neted bírja, álltlítsd be hogy több száz torrentet is seedelhessen, úgyis csak 1-5 fog menni egyszerre, nekem is ritkán megy fel ténylegesen 5-nél több egyszerre úgy, hogy 300 torrent van seesben.
tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ó, nem töltök én annyit le, csan néha-néha, pár filmet és annyi. Csak érdekelt, hogy hogyan csináljam jól, mert az informatika nem az én asztalom. Sokat segítettetek, Köszönöm!!
tegnap 22:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne csak, hogy, ha be van kapcsolva a számítógépem, akkor elég a seed-eléshez az, hogy a torrent oldalra belépek, vagy az Ncore-ba is be kell jelentkeznem?
tegnap 22:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég a klienset futtatni, ott azért érdemes ellenőrizni hogy valóban fut-e a megosztás, és nem ír valamilyen hibát.

A másik nagy baki amibe beleszaladnak az emberek, hogy elfelejtik a működés lényegét: a program azt osztja vissza, amilyen fájlokra hivatkozik a letöltéskor megadott elérési útvonalon. Ezért nem nevezheted át, nem mozgathatod át (illetve igen, feltételekkel), nem törölhetsz bele a letöltött dolgokba, mert akkor egyből leáll hibával, és addig így marad míg az eredeti állapotot helyre nem állítod.

tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!