Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki fog törlődni a Steam fiókom?

Ki fog törlődni a Steam fiókom?

Figyelt kérdés

Szeptember 25 körül ki akartam törölni a fiókomat. Megnyomtam a fióktörlés opciót.

Minden szükséges dolgot megcsináltam.

Most az a helyzet, hogy mégsem szeretném törőlni a fiókomat.

A Steam támogatás szerint ilyenkor kéne lennie az oldal tetején egy piros üzenetnek, és ott a mégse gombra kéne nyomnom.

A probléma az, hogy nincs ott semmilyen üzenet, és vásárolni is enged.

A kérdésem az, hogy ugye nem fog törlődni a fiókom?

Hogyan tudom megakadályozni, hogy ne törlődjön a fiókom?

Néztem már a támogatást, de nekem nincs fent az oldal tetején piros üzenet.

Lehet, hogy már nem is lehet fiókot törölni Steamen?


Válaszokat előre is köszönöm!



tegnap 23:27
 1/1 CspCsj ***** válasza:
100%

Kértek tulajdonosi bizonyítékot?


"Mivel a törölt fiókokat nem lehet visszaállítani, a Steam Támogatás átfogó tulajdonosi bizonyítékot fog kérni a fiók felülvizsgálatakor. A felülvizsgálat elvégzése után a Steam Támogatás 30 napra korlátozni fogja a fiókot, és besorolja törlésre. A fióktörlés ez idő alatti visszamondásához jelentkezz be Steam fiókodba, nyisd meg a piros értesítést az oldal tetején, és kattints a „Mégse” gombra. Ha nem tudsz bejelentkezni a Steam fiókodba, küldj új segítségkérelmet a Steam Támogatásnak."


[link]

ma 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!