Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használt felújított laptopot...

Használt felújított laptopot won10 vagy win11 el vegyek???

Figyelt kérdés

A kereskedök persze "garantálják" 8gb memóriával is megy majd minden szèpen egy minimum 2000 mhz -s processzorral. De ha kell bővítik jó pênzért 16gb -ra a memóriát.

A gèp általános netezèshez kell a hétvégi házamba, tehát hdmi-n keresztűl filmezni, céges ügyeket intézni(mezőgazdaság) esetleg tanúlni, office dokumentumokat gyártani.



#Felújítottlaptop
ma 07:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Amennyire lehet konyha nyelven írjatok, nem értek én ehhez annyira.
ma 07:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld be, hogy konkrétan milyen laptopra gondolsz. Amire akarod használni, arra elég a 8 giga memória(persze a több jobb). Az meg, hogy 2000MHz-es processzor nem jelent semmit. Konkrét típust írj. Egy keret se ártana, hogy mennyit szánsz rá. Egyébként meg ha a gép támogatja, akkor már inkább Win 11.
ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen Win11 el vennék. A Win10 es támogatása jövő októberben megszűnik. (Bár ettől független tudod még használni.) A minimális memória 8 GB DDR4 es legyen és mindenképpen ssd meghajtóval. A monitor pedig legyen full hd s.
ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2es!!! Tudom ez a 22es csapdája lesz így, de kérdéses hogy milyet keressek egyáltalán. Amúgy a keret 100e. Érintő képernyő webkamera nem muszáj 14-15,6" méretben gondolkodom.
ma 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én 2020-ban vettem használt asztali gépet! Windows 10-el! A mai napig használom! Persze idén áprilisban vettem egy új laptopot amin már windows 11 van. Nem igazán látok különbséget a Windows 10 és Windows 11 között. De ha már gépet veszel akkor inkább windows 11 legyen rajta. Mert a Windows 11-nek tovább lesz támogatostsága.
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!