Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows alapon böngészővől...

Windows alapon böngészővől védett videó rögzítése lehetséges-e?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hete egy videosorozatot rögzíteni tudtam az Alt-win-R kombinációval és az OBS is rögzítette hanggal, képpel. Most már nem. Nyilván levédték. Egy olyan tananyag, amit megvettem sokszázezerért, de már csak pár napig érhető el, közben egy csomó minden miatt (tényleg okom volt rá) nem tudtam végigmenni rajta. Tudom, hogy szerzői jogok, meg minden, de van-e bármi megoldás, hogy videóképpel és hanggal tudjam rögzíteni - és most tényleg feltételezzétek a jóhiszeműségemet - saját magamnak. (Amúgy is látszódik a képernyőn a böngészűmben a fotóm, meg minden, szóval lebuknék, ha görény akarnék lenni a legvégén.) Köszi a segítő válaszokat előre is!

tegnap 19:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, ez a célom, de sajnos (érhető okokból) a készítő ezt korlátozta okosan. Ha rögzítem, fekete a képernyő. Erre keresek megoldást, hogy ne a manuális kamerával történő rögzítés legyen az egyetlen opcióm. Köszönöm, ha van még ötlete, pláne, ha tapasztalata valakinek és még meg is osztja.
tegnap 20:13
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

WM Capture. Nekem ez nagyon bevált.

[link]

WM Recorder YT-2 mindent tud azt hiszem, fizetős.

tegnap 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőben játszod le? Éedemes lenne másikkal is kipróbálni, hátha abban nincs ilyen védelmi hülyeség.
tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12. Köszönöm. Sajnos feketét rögzít a WM Recorder is.

13. Több böngészőt is próbáltam. Ugyanaz a helyzet...

tegnap 21:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám Linux alól.
tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!